ما با فرهنگ جهادی کشور را نجات دادیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ما با فرهنگ جهادی کشور را نجات دادیم؛ چرا که فرهنگ جهادی دارای خلوص و صداقت بوده و نفاق، دروغ و دورویی جایی در آن ندارد

قالیباف: درمذاکرات نباید گرفتار سازش‌ منفعلانه شویم

قالیباف اضافه کرد: همزمان با تحولات در ایران، مناسبات قدرت در منطقه و جهان تغییر کرد و ایران به عنوان کانون هدایت از مستعضفین و مظلومان تبدیل شد و ما با تأمل در دوران گذشته در می‌یابیم که آنچه ما را توانمند ساخته، فرهنگ برخواسته از انقلاب،‌ مجاهدت‌، ایثار و بهره‌گیری از جوانان و امکانات داخلی بوده است که ما آن را فرهنگ جهادی می‌نامیم.

كار جهادی بايد جدا از دستگاه‌های دولتی باشد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: روحيه جهادی بايد همواره در بين مردم به ويژه جوانان حفظ شود و كار جهادی بايد جدا از فعاليت دستگاه های دولتی انجام گيرد.

محرومیت‌زدایی راه و رسم زندگی ماست

اکثرگروه‌های جهادی به نقاط دور افتاده دراستانهای دیگرعلاقه‌مندند، درصورتی که نقاط محرومی که درچند قدمی ماهستند به تخصص وتجربه ما نیازمندهستند.خدمت به محرومین زمان ومکان خاصی نمی‌شناسد و کیسه به دوشی از سنتهای ائمه وانبیاست.

زنانی که برای شوهرانشان دلتنگ نمی‌شوند

نگاه مادر به عکس فرزند شهیدش، گواه غم درونش بود، اما تنها چیزی که در صورتش دیده می‌شد لبخندی از سر رضایت از عاقبت به‌خیری پسر جوان شهیدش بود.

جهادگران اميركبير از فعالیتشان می‌گویند

دانشجویان جهادگر دانشگاه امیرکبیر با اجرای طرح‌های ابتکاری همچون راه‌اندازی کارگاه بلوک زنی، ساخت دستگاه جوجه کشی و راه‌اندازی کارگاه‌ قالیبافی در راستای حل مشکل اشتغال جوانان مناطق محروم گام برمی‌دارند.

وقتی یک مبلغ در جاده‌های صعب‌العبور آستین بالا می‌زند

تصویر یک روحانی که عبا را زیر بغل زده و به عشق تبلیغ معارف دین کیلومترها در گل‌ولای یا برف روستاهای کوهستانی پیاده‌روی می‌کند، در نوع خود جالب است، اما ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که حاج آقا برای عبور از رودخانه مانند تکاورها عمل می‌کند.

مسجد حضرت ابالفضل(ع) شیراز؛ جایی برای جهاد

از مسجد حضرت ابالفضل(ع) کلبه، که بخواهی بگویی کم و زیادش فرق ندارد هر قدر هم که باشد باید جهاد باشد و حرکت.

فدائیان عدالت در روستای محروم ترشاب+تصاویر

بهش می‌گویم چرا از عبدالله آباد نمی‌روی جای دیگر، می‌گوید کجا بروم و چطوری امرار و معاش کنم اینجا حداقل کاری می‌تونم انجام دهم. امکان کوچ وجود ندارد. به همین دلایل میزان بیماریهای اعصاب و روان بالا می‌رود. دختری که تمام عشقش دانشگاه رفتن است و توانایش هم دارد ولی به خاطر معضلات گفته شده ناچار به ترک تحصیل می‌شود خوب طبیعتاً دیوانه می‌شود و اعصاب و روانش به هم می‌ریزد.

جهادگری فقط مربوط به جوامع بحران‌زده نیست

جهادگری فقط مربوط به رفع محرومیت‎‌ها و دفاع از مظلومیت‎‌ها نیست. جهادگری در یک جامعه منظم، متعادل و رو به پیشرفت با ساختار‎های اجتماعی متقن و نظارت‎‎های قوی مورد نیاز است و این است آن حقیقتی که ما باید به آن برسیم. با این دسته بندی شما از انسانی صحبت می‌‎کنید که دائما به‎دنبال منافعش نیست.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.