با وجود این تلویزیون، وجود حجاب معجزه است

حجاب اولاً عناصر بسیار متعدد و متنوعی دارد و ثانیاً بسیار موضوع پیچیده و چندلایه ای است چون به خانواده، آینده، نسل، مسائل اعتقادی و سبک زندگی مربوط است. عناصر اقتصادی و مسائل سیاسی هم در آن دخیل است. عوامل متعددی می‌تواند در انتخاب، گرایش و سلیقه ما در پوشش تاثیرگذار باشد اینجا وقتی پای سیاست وسط می‌آید طبیعتاً حساسیت ماجرا دوچندان خواهد بود.

محکومیت حملات عربستان به یمن

آیت‌الله جوادی آملی گفت: بیداری ملتها در گرو شناخت حقیقت است. اگر ملتها واقعاً باحقيقت زندگی کنند هرگز اجازه نمی دهند دولتهایی همچون آمریکا روی قبر هفتادميليون انسان بایستند وخود را قلدر جهان بخوانند.

کارفرما شدن دولت یکی از مشکلات اقتصادمقاومتی است

دبیر اندیشکده جهاد اقتصادی با اشاره به اینکه تبدیل شدن دولت به کارفرمای بزرگ، یکی دیگر از مشکلات اقتصاد کشور است، تصریح کرد: دولت به جای اینکه به سیاستگذاری، هدایت گری و پرورش ظرفیتها بپردازد و موجب ارتقای سطح بخش خصوصی شود تا نهایتاً مردم را توانمند کند به یک کارفرمای بزرگ تبدیل شده و بازیگراصلی در فرایند اقتصادی محسوب می شود.

عرضه روغن تفاله زیتون در بازار

عضو شورای ملی زیتون از عرضه روغن زیتون‌ پومیس (روغن تفاله زیتون) آن هم به صورت قاچاق در بازار ایران خبر داد و گفت: این نوع روغن زیتون که از نظر استانداردهای ایران قابلیت مصرف انسانی ندارد، با قیمت‌های بالا فروخته می‌شود.

متن کامل منشور حقوق‌دانشجویی منتشر شد

پس از ماه ها بررسی و کار کارشناسی، متن کامل منشور حقوق دانشجویی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر گردید.

سرنگون کردن رژیم‌های پادشاهی آغاز شد

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تاکید بر اینکه قدرت جدید جهان اسلام در حال شکل‌گیری است، اهانت به مقدسات اسلام را جریانی مهندسی‌شده توسط صهیونیست‌ها و غربی‌ها دانست.

فیلترینگ تنها مختص ایران نیست

عضو کمیسیون قضایی مجلس با تأکید بر اینکه ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی با سایر کشورها متفاوت است، گقت: با توجه به این امر فیلترینگ برخی شبکه‌ها ضروری به نظر می‌رسد.

زنان، 26درصد مصرف‌کنندگان مخدرهای صنعتی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: ایجاد زنجیره‌ی اجتماعی یک راهکار مناسب جهت ریشه کن کردن اعتیاد در کشور است.

شایعه پراکنی در شبکه‌های اجتماعی چند تا لایک داره؟!

این روزها برخی افراد ناشناس در شبکه‌های اجتماعی نظیر وایبر، لاین و چند شبکه اجتماعی موبایلی دیگر در تولید و انتشار اخبار سست و بی پایه فعالیت می‌کنند، که در این گزارش به بررسی آنها پرداخته‌ایم.

«ایست به احترام زندگی» اجرایی شد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور فاتب گفت: از امروز طرح ساماندهی گذرگاه‌های عابر پیاده با محوریت «ایست به احترام زندگی» در تقاطع‌های تهران اجرایی شد؛ همچنین طرح حرکت خودروها بین خطوط نیز در مناطق ۶ و ۸ عملیاتی شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.