هزینه بیت المال علیه زنان و خانواده

در دوران اصلاحات مشابه این تفاهم نامه با نام تغییر جهانی، اقدام محلی امضا شد و در آن هم که هدف آموزش زنان سرپرست و یا بی بضاعت بود، در شهرستان‌ها با پول بیت المال تغییراتی در جهت فرهنگ غرب ایجاد نمودند.

جایگزینی فرهنگ غرب به‌ جای فرهنگ اسلامی

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: محور اصلی فعالیت‌های دشمنان جایگزین کردن فرهنگ بیگانه به‌ جای فرهنگ ناب اسلامی است.

اهمیتی به سخنان غربی‌ها نمی‌دهیم

رئیس دستگاه قضا در واکنش به قطعنامه‌های حقوق بشری اتحادیه اروپا و کشورهای غربی گفت: آنها نسخه می‌دهند قصاص در ایران متوقف شود و خواستار آزادی همجنس بازی هستند اما بدانند اهمیتی به آنها نمی دهیم.

آوینی منتقد وزیر ارشاد دولت سازندگی بود

دانش‌مداری از دیگر خصوصیات شهید آوینی بود و او در رشته خودش بسیار آدم مطلع و با سوادی بود به فرهنگ غرب تسلط داشت و از طرفی مبانی اسلامی را هم به خوبی می دانست. همچنین در حوزه تخصصی خودش به مسائل نظری سینما اشراف و آگاهی کامل داشت که در حوزه های دیگر مثل ادبیات، نقاشی و موسیقی نیز این آگاهی دیده می شد.

جنتی: قوانین فیلترینگ باید اصلاح شود

زمانی چنین برخوردی با ماهواره می شد که هنوز هم ادامه دارد درحالی که مقابله با این پدیده عملی نبود. بر اساس پژوهشی که در سازمان فرهنگ، هنر و ارتباطات انجام شده، 71 درصد مردم تهران از ماهواره استفاده می کنند. این مسئله یعنی این جمعیت از مردم هر شب مشغول کار خلاف قانون هستند اما این شیوه صحیحی در برخورد با مسائل نیست.

ولنتاین؛ افسانه‌ای برای فروپاشی اخلاق جامعه

به نظر می‌رسد معرفی شایسته رسوم و آیین‌ها، اندیشه و افكار چهره‌های شاخص که الگوهای مذهبی ما هستند می تواند هویت‌بخش فرهنگ و تمدن ایرانی ـ اسلامی باشد. ضمن اینکه تهاجم فرهنگی در سایه خلاء فرهنگی ایجاد شده است، پس سکوت و نادیده گرفتن واقعیات آن هم از جنس “ولنتاین” راه حل مناسبی برای مقابله نیست

پناهیان: باید به این هتاکی‌ها بی‌اعتنایی کرد

گاهی از اوقات هم باید با بی‌اعتنایی از کنار برخی رفتارهای غلط آن‌ها گذشت تا از بزرگ‌نمایی عمل زشت دشمن جلوگیری کرد. نه اینکه اهانت‌ها و هجمه‌ها نادیده گرفته شود، اما بالاخره در هر موقعیتی و در برخورد با هر رفتار غلطی باید سیاست خاصی در نظر گرفته شود.

شرك در اعتقادات زمينه‌ساز پيروي از فرهنگ بيگانه است

جامعه‌اي كه شرك در مباني اعتقادي‌اش نفوذ كرده باشد، متزلزل و ناپايدار مي‌شود و ديگر افراد آن در مقابل هجوم انديشه‌هاي جديد قادر به مقاومت نيستند و با گذشت زمان از نظر فرهنگي، پيروي از فرهنگ‌هاي بيگانه را خواهند پذيرفت.

غفلت والدين، زمينه‌ساز تهاجم فرهنگي است

مدرس حوزه علميه حضرت حجت(عج) گفت: خانواده از اركان اجتماع است. بنابراين غفلت پدر و مادر در تربيت فرزندان در وهله اول و غفلت مرزبان‌هاي فرهنگي در وهله دوم بستر مناسبي را جهت تهاجم فرهنگي رقم مي‌‌زنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.