انتشار کتاب دو جلدی سیره امام جواد(ع)

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: در حال حاضر کارهای پژوهشی متعددی در انتشارات بنیاد در دست انجام داریم که یکی از مهمترین آن‌ها انتشار کتاب دو جلدی بررسی زندگانی و ابعاد شخصیتی امام جواد(ع) است.

وضع تأسف‌آور کتابخوانی در کشور

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در دیدار صمیمانه با اصحاب رسانه ضمن مرور برخی مشکلات این نهاد تصریح کرد: مشکلات نافی مسئولیت‌های ما نیست.

طنز: جامعه شناسی کتاب!

کارکرد هزار و یکم: ما که ندیدیم اما مستندات تاریخی بر این دلالت دارند که یکی دیگر از موراد استفاده این شی عجیب و غریب، مطالعه کردن و خواندن ان است. البته صحت و سقم این ادعا هنوز اثبات نشده است و مشاهدات ما نیز می گوید آخرین فردی که کتاب را این گونه مورد استفاده قرار داده است توسط دایناسورها تکه پاره شده است و از آن به بعد کسی کتاب را این گونه مورد بی مهری قرار نداده است!

چند نکته کلیدی برای افزایش کیفیت مطالعه

در اوایل برنامه‌ریزی برای کسب عادت مطالعه، مدت زمان مطالعه را کوتاه در نظر بگیرید تا به مرور عادت به مطالعه در شما به وجود آید و سپس مدت زمان مطالعه را زیاد کنید. به یاد داشته باشید که مطالعه فطری نیست بلکه یک عادت است که فرد به مرور زمان آن را می‌آموزد

آمار استکبار جهانی: سرانه مطالعه در ایران ۲ دقیقه است

استکبار جهانی از 40 سال پیش اتهام‌هایی را طرح می‌کند مبنی بر این‌که مردم ایران کتاب‌خوان و اهل مطالعه نیستند و سال‌ها این ادعا را مطرح کرده‌اند که میانگین سرانه‌ مطالعه در ایران روزانه دو دقیقه برای هر شهروند ایرانی است. در حالی که این ادعا اصلا صحت ندارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.