تحصن بهترین شیوه دریافت غرامت از ایرلاین ها

شاید بتوان خط شکنی و تحصن تعدادی از مسافرین پرواز بغداد تهران در هواپیمای شرکت ایران ایر را بهترین شیوه اعتراض مردمی در سال های اخیر به بی مسئولیتی ایرلاین ها دانست که استثناً این بار جواب هم داد.

عربستان مانع ورود حجاج سوریه به «جده» شد

عربستان سعودی با در پیش گرفتن سیاستی دوگانه در قبال مخالفان سوریه و مردم این کشور اجازه نداد که حجاج سوری برای انجام فرائض حج وارد این کشور شوند.

ایران امن‌ترین و ایمن‌ترین فضاهای پروازی جهان

‌مدیر عامل فرودگاه‌های کشور گفت: از سوی سازمان جهانی هواپیمایی(ایکائو)، فضای هوایی ایران از امن‌ترین و ایمن‌ترین فضاهای پروازی شناخته شده است.

نرخ کرایه‌های جدید حمل و نقل عمومی

معاون عمرانی فرماندار تهران با اشاره به موافقت فرمانداری با افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی گفت: فرمانداری با کلیات این مصوبه موافقت کرده و از اول اردیبهشت ماه قابلیت اجرایی دارد.

عکس: وزیرخارجه ایتالیا بدون‌حجاب در تهران

یکی از وب‌سایتهای وابسته به وزارت خارجه ایتالیا تصویری از وزیر خارجه ایتالیا منتشر کرد که با فراغ بال و بدون حجاب در فرودگاه تهران در حال قدم زدن است. پیشتر شایعه متفاوتی از واکنش ظریف و مخالفت قاطع وی با ورود بدون حجاب خانم بنینو به تهران پخش شده بود.

امکان ایجاد بندر خشک در فرودگاه امام

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: ایجاد بندر خشک در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) امکانپذیر است.

انتقال اجساد زائران ایرانی به کشور

معاون سازمان حج و زیارت گفت: اجساد زائران ایرانی صبح امروز به کشور منتقل شد.

فرافکنی سعودی‌ها درباره حادثه فرودگاه جده

در پی کشته شدن دو بانوی زائر ایرانی در فرودگاه جده، مراجع ذی ربط این کشور برای فرار از مسئولیت خود در قبال جان زائران، یکدیگر را متهم می‌کنند.

حمله ارتش آزاد سوریه به فرودگاه تفتناز

هم‌زمان با نشست امروز (یکشنبه) مخالفان سوریه در دوحه منابع وابسته به مخالفان این کشور از حمله ارتش آزاد سوریه به شماری از فرودگاه‌ها از جمله فرودگاه «تفتناز» و محاصره این فرودگاه خبر دادند.

۱۴۰میلیارد ریال هزینه صرف هیچ شد!

فرماندار سراوان گفت: برای ساخت فرودگاه سراوان بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه صرف شده که به دلیل نبود هواپیما، هنوز این فرودگاه راه‌اندازی نشده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.