آخوندی:مسکن مهر طرح مزخرفی است +صوت

آخوندی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه مهرآباد در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان دانشگاه تهران و دبیر کمیته مطالبه حق مسکن، در اظهار نظری تاسف آور عنوان کرد:«مسکن مهر طرح مزخرفی است»

تئوری امام(ره) حکومت قانون بر مردم بود

مدیرگروه فقه و حقوق پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی گفت: تئوری امام در حکومت اسلامی این بود که آن چیزی که حاکم است قانون است و تنها قانون بر مردم حکومت می‌کند.

ایران‌وپاکستان تفاهم‌نامه پارلمانی امضا می‌کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ترک تهران به مقصد اسلام آباد گفت: در سفر دو روزه به پاکستان تفاهم نامه پارلمانی میان دو کشور به امضا می‌رسد.

دستگاه رادیوVHF/AMهواپیما در کشور تولید شد

در پنجمین نمایشگاه ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران از دستگاه رادیو VHF/AM هواپیما که در داخل تولید شده است، رونمایی شد.

پروازهای شبانه مهرآباد متوقف می‌شود

وزیر راه و شهرسازی از توقف پروازهای 12 تا 5 صبح فرودگاه مهرآباد از 2 ماه آینده برای کاهش آلودگی صوتی خبر داد.

انتقال مشروط پروازهای تمتع به فرودگاه امام

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تمام مسافران خانه خدا مسافران ویژه‌ای هستند که باید برای آنها از امکانات ویژه استفاده کرد، گفت: انتقال پروازها به فرودگاه امام خمینی(ره) مشروط به تأمین امکانات لازم است.

آخرین اخبار از سقوط هواپیما در تهران

یک فروند هواپیمای مسافربری صبح امروز در ساعت 9:18 دقیقه به مقصد طبس در شمال فرودگاه مهرآباد تهران دچار سانحه شد و تمامی سرنشین‌های آن جان باختند.

اولین عکس‌ها از محل سقوط هواپیما

ساعت 9:20 دقیقه امروز هواپیمای مسیر تهران – طبس متعلق به شرکت هواپیمایی سپاهان‌ایر با حدود چهل سرنشین هنگام بلند شدن از انتهای باند فرودگاه مهرآباد یک موتور خود را از دست داد و در شمال جاده مخصوص کرج سقوط کرد.

نظر فرمانده ناجا درباره اتفاقات مهرآباد

در فرودگاه مهرآباد هیچ دعوا و درگیری رخ نداده است و حرمتی هم شکسته نشده است تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع هیچ شاکی وجود ندارد و پرونده‌ای هم در نیروی انتظامی در راستای تحت تعقیب قرار دادن وجود ندارد.

عکس های دیده نشده از استقبال اعتراضی/ در فرودگاه چه گذشت؟

تصور بر این بود که به علت برگزاری نماز جماعت در لاین چپ خیابان، ماشین های ریاست جمهوری از لاین راست حرکت کرده و خارج خواهند شد،اما تیم حفاظت رئیس جمهور ترجیح داد وارد صفوف نماز شود و نماز نمازگزاران را بشکند، و در نتیجه یک عده ای پابرهنه به اطراف بدوند، یک عده دنبال کفش هاشان باشند، و در همان حال اعتراض کنند، یک عده در مسیر حرکت ماشین ها بمانند

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.