ماجرای مخالفت هاشمی با فتح لانه جاسوسی

آقای هاشمی نقل کرده اند که در آن زمان در سفر حج بوده اند که از این اتفاق مطلع می شوند. مساله مخالفت ایشان حدود بیست سال پس از فتح لانه جاسوسی و در یک مصاحبه، آن هم به این مضمون مطرح شده که مثلاً اگر ما ایران بودیم، شاید قضیه طور دیگری رقم می خورد.

آرگو سرپوشی بر تحقیر آمریکا در طبس

آمریکا به طبس آمد و شکست خورد. بعد از شکست آمریکا در طبس سه فیلم ساخته شد که بگوید آمریکا پیروز طبس بود. واقعیت شکست آمریکا در طبس چیز دیگری بود که کمتر بیان شده است. آمریکایی ها از موجی که ما شروع کردیم و گفتیم طوفان شن باعث شکست آن ها شد، استفاده کردند و طوفان شن را عامل شکست خود معرفی کردند، این درحالی است که علت اصلی شکست آمریکا در طبس مساله دیگری بود.

۲۴ ساعت با حکیم‌ترین مادران

کار در افتتاحیه اکران می‌شود و مورد توجه قرار می‌گیرد. کار پربرکتی بود. با خانواده‌های چند تن از شهدا آشنا شدیم و با همه‌شان قرار گذاشتیم که بیشتر به ایشان سر بزنیم. حرف‌های حکیمانه‌ای شنیدیم و در خلال گفته‌هایی که باید برای سینماگران پخش می‌شد برای پرسش‌های خودمان هم پاسخ‌هایی یافتیم.

ایران، ۵+۱ و وظیفه‌ جنبش دانشجویی

دوستان دانشجو سه محور را بعنوان سه خط قرمز در ادامه مذاکرات مطرح و تعقیب نمایند. محور اول عدم قبول مذاکره با آمریکا تحت فشار مذاکرات 5+1، محور دوم عدم پذیرش پروتکل الحاقی و محور

هدف دانشجویان لبیک به ندای امام بود

حضرت امام(ره) برای اتصال بچه های دانشگاه به بیت خودشان آیت الله خامنه ای را مطرح نمودند اما زمانی که این اتفاق افتاد ایام حج واجب بود که آیت الله خامنه ای به حج مشرف شده بودند و دانشجویان دسترسی به ایشان را نداشتند تا کسب تکلیف کنند و در نتیجه …

ما به نستله اعتراض می‌کنیم وزیر صنایع به آن جایزه می‌دهد!

میرتاج‌الدینی: چرا تشکل‌های حامی مردم فلسطین یک بار نیامدند از نستله، کوکاکولا و … شکایت کنند؟! رجایی‌فر: شما ما را به رسمیت بشناسید ما شکایت می‌کنیم! وزارت کشور به ما اجازه‌ی فعالیت نمی‌دهد، می‌گوید بروید از وزارت خارجه مجوز بگیرید. وزارت خارجه هم می‌گوید به شما چه ربطی دارد که در سیاسیت خارجی دخالت کنید؟

مناظره داغ تلویزیونی درباره تحریم شرکت اسرائیلی نستله

صدا وسیما در اقدامی قابل تقدیر و البته کم سابقه از دکتر رجائی فر دبیر پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام و میرتاج الدینی معاون رئیس جمهور دعوت کرد تا درباره تحریم کالاهای صهیونیستی در ایران به مناظره بپردازند.

به مقصود رسیدند، اگر به مقصد نرسیدند

روح و جسمم آرزوی پرواز دارد به قطعه خشکی کوچک و متحرکی که داوطلبانه خود را به آغوش فلسطین مظلوم اشغالی افکنده و در این مصافحه برادرانه، آن قدر خود را به مرزهای اراضی اشغالی نزدیک کرده که دشمن صهیونیستی او را نیز چون پاره ای از پیکر فلسطین زیر آتش گرفته است… از فضای دیپلماتیکی که بر ما حاکم ساخته اند، بیزاری می جویم و با صدای بلند آرزوی مرگ نامردان و بی غیرتانی را می کنم که تنها راه وصال امت اسلام به مردم محروم و مظلوم غزه را سد کرده اند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.