افشای یک سرقت علمی که «دانشگاه تهران» را لرزاند

حالا برای خیلی‌ها ثابت شده که متون نوشته شده به دست استاد، متونی است که پیشتر توسط اساتید دیگری نوشته شده و جز پس و پیش کردن چند لغت و اصطلاح، افزودن مقدمه و کمی ویراستاری، رد دیگری از استاد در آن‌ها نمی‌توان یافت؛ اما این فرد تنها استادی است که ‌چنین کاری کرده است؟!

دستور روحانی برای مقابله با پایان‌فروشی

رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از آنچه که تحت عنوان «پایان‌نامه فروشی» و یا «کپی برداری متون علمی» از آن یاد می‌شود، گفت: شان علمی کشور به هیچ وجه نباید زیر علامت سوال قرار گیرد و لذا دستگاه‌های مرتبط باید برای مقابله با این گونه اقدامات فعال شوند.

برخورد قانونی با فروش پایان‌نامه

تبلیغات علنی که در حال حاضر در بحث فروش پایان‌نامه، مقاله و … شاهد آن هستیم نشان از حاشیه امنی دارد که سودجویان به دلیل عدم برخورد قانونی در آن فعال هستند و این معضل به کیفیت آموزش عالی ضربه وارد می‌کند.

مقاله و پایان نامه در بورس تایپ و تکثیر

یک تایپیست ماهر با مونتاژ چند مقاله، تحقیق علمی و یا پایان نامه ای که قبلاً برای دیگران تایپ نموده است برای شما در هر مقعطی که تحصیل می کنید و با هر موضوعی که نیاز دارید پایان نامه تولید می کند و آن را به شما می فروشد. با قیمتی که قطعاً برای دانشجو بسیار باصرفه تر از انجام یک تحقیق واقعی تمام می شود.

تجارت پايان‌نامه‌‌ دانشجويي و چند پرسش؟

یکی دیگر از مواردی که به نوعی سد راه ارائه پایان‌نامه‌های خوب و اجرایی می‌شود، نبود حمایت مالی مناسب از پروژه‌هایی است که توانایی اجرایی شدن را دارند.

روش جدید سودجویان در فروش پایان‌نامه

پس از فروش پایان نامه و کپی های غیر مجاز در بازار کتاب، سودجویانی که به بهانه تایپ پایان نامه، اقدام به فروش آنها می کنند، روش جدیدی جهت کسب در آمد طراحی کرده اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.