پخش فیلم سینمایی «چ» از رادیو نمایش

فیلم سینمایی «چ» در قالب رادیو فیلم از رادیو نمایش پخش می‌شود.

عکس: فریبرز عرب‌نیا در نقش شهید چمران

سایت رسمی فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، تصویری نصفه و نیمه از بازی فریبرز عرب‌نیا در نقش شهید چمران را منتشر کرده است.

«چمران» برای صداگذاری به هنگ‌کنگ می‌رود

جلوه های ویژه بصری جدیدترین فیلم حاتمی کیا توسط هادی اسلامی با نظارت مهدی زواری در حال انجام است و قرار است پس از پایان تدوین صداگذاری اولیه این فیلم توسط سید علیرضا علویان انجام شده و در ادامه برای انجام برخی صداگذاری های ویژه و صدای دالبی نسخه فیلم به هنگ کنگ فرستاده می شود.

عرب‌نیا سکوت خود را درباره «چ» شکست

مدت زمان قرارداد من ۴ ماه و ۲۰ روز بود و من به آقایان گفته بودم که برنامه‌های دیگری دارم و آن‌ها باید خود را تنظیم می‌کردند که این کار را نکردند.

حضور «چ» در جشنواره فیلم فجر

بخشی از سکانس های اصلی فیلم که مربوط به سقوط هلی کوپتر در پاوه است به صورت جلوه های ویژه فیلمبرداری می شود و بخشی هم به صورت واقعی به تصویر کشیده می شود. در این پروژه حاتمی کیا سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران در پاوه رفته است و قصد دارد از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد 1358 زندگی شهید چمران را روایت کند.

با جدايی عرب نيا فيلمبرداری «چ» متوقف شد

در حالی که فیلمبرداری فیلم چ مثل چمران برای حضور در جشنواره سی‌ام دو هفته‌ای بود آغاز شده بود، به دلیل برخی اختلافات، فیلمبرداری این فیلم متوقف شد.

حضور عوامل فیلم «چ» بر مزار شهید «چمران»

بازیگران و عوامل فیلم «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا همزمان با سالروز شهادت شهید مصطفی چمران بر مزار او در بهشت زهرا(س) حاضر شدند.

مختار میرباقری، چمران حاتمی کیا شد

جدیدترین فیلمی که از پشت صحنه فیلم «چ» ساخته ابراهیم حاتمی کیا در تارنگار این فیلم قرار داده شده، فریبرز عرب نیا را در کنار مریلا زارعی و اسماعیل سلطانیان نشان می دهد که مشغول دورخوانی و تمرین فیلمنامه هستند.

«مختارنامه»؛ يكي از پنج سريال برتر تاريخ تلويزيون ايران

قسمت پایانی این مجموعه البته آنقدر جذاب بود که کاستی‌ها کمتر به چشم آمد، اما‌ای کاش آنگونه که در تاریخ آمده است، همراهی «ابراهیم بن مالک» با «مصعب بن زبیر» به تصویر کشیده می‌شد تا بیشتر عبرت آموز باشد…

عرب‌نيا: سينمای ايران نيازمند انقلاب در بعد فرهنگی است

فريبرز عرب‌نيا با اشاره به اين كه وقتي رهبر معظم انقلاب مي‌گويند كه از اوضاع فرهنگي به طور مطلق رضايت ندارند، اين نشان مي‌دهد كه اين عرصه نيازمند انقلاب است، گفت: بايد يك شوراي عالي فرهنگي با كمك مجلس قانون‌گذار به قوانين سينما ورود كرده و جلوي خيلي از مسائل را بگيرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.