همراه برجام چه چیزهایی را از دست دادیم؟

چرا رژیم صهیونیستی، امارات و سعودی ها جرأت اظهارات ضدایرانی پیدا کردند

راه اندازی تکنولوژی جدید در راکتور اراک عوام فریبی است

مقدمات ورود پرونده هسته ای کشور ما به شورای امنیت از طریق آژانس انرژی اتمی در سال پایانی دولت خاتمی با مذاکراتی که رئیس جمهور فعلی با آلمان، انگلیس و فرانسه انجام دادصورت گرفت.

تحریم راهبرد آمریکا در مقابل ایران

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران گفت: راهبرد آمریکا در موضوع هسته‌ای با ایران، تحریم بوده است و به هیچ عنوان هسته‌ای بودن ایران را قبول ندارد.

تکمیل «راکتور اراک» تعطیل شده است

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی گفت: ایران در توافقنامه ژنو پذیرفته غنی‌سازی ۲۰ درصد و کار تکمیل راکتور اراک را تعطیل کند و سوخت آن را نسازد، اما باید دید که در مقابل چه چیزی تحصیل کرده است؟

مخالفت‌ با فناوری هسته‌ای مخالفت با استقلال ایران است

عباسی در واکنش به اظهارنظرها درخصوص عدم کارایی برنامه هسته‌ای گفت: در دوره آقای جلیلی در مذاکرات به ما گفتند که حاضریم راکتور تهران را برای شما بروز کنیم و تیم مذاکرات ما پاسخ داد ما همین کار را می‌توانیم برایتان انجام می‌دهیم.

به شهریاری و شاگردانش حسادت می‌ورزند

رییس سابق سازمان انرژی اتمی با اشاره به فشارهای وارده بر دانشجویانی که از شهید شهریاری دفاع کردند گفت: چرا با کسانی که می¬توانند خط شهریاری را ادامه بدهند برخورد می‌شود.

فیلم‌سازان جوان میراث مجید را تماشا می‌کنند

مستند «میراث مجید» به کارگردانی مصطفی آتشمرد روایت زندگی شهید شهریاری است که از مهمترین دانشمندان هسته ای کشور و نفر اصلی غنی سازی 20 درصد توسط ایران محسوب می شود. در این مستند، منش و روش شهید شهریاری در زندگی شخصی و علمی از زبان خانواده، همکاران و دانشجویان او بیان می شود.

در مذاکرات بی‌توجه به خرد جمعی و تجارب گذشته عمل شد

در حقیقت ما با این توافقنامه به آمریکا اجازه دادیم که به تمام آرمان‌ها و آمال خود برسد اما ما امیدواریم تذکراتی که به مسئولان داده شد، در دور بعدی مذاکرات مشاهده شود و آنان مانند انسان‌های اولیه نباشند که همه چیز را از صفر شروع کنند و در مذاکرات از تجربیات گذشتگان استفاده کنند.

تعدادی از منتقدان «بی سواد» توافقنامه ژنو را بیشتر بشناسیم

اظهارات عجیب و جنجالی رییس جمهور در اجلاس روسای دانشگاه ها در دانشگاه بهشتی و «بی سواد» خواندن منتقدان توفقنامه ژنو منجر به واکنش های فراوانی میان مردم و نخبگان جامعه گردید و همچنان حیرت افکار عمومی نسبت به بیان این اظهارات از سوی آقای روحانی ادامه دارد.

توافق ژنو کار بزرگی نیست دولت بزرگش کرده است

کاهش فعالیت های غنی سازی به درخواست دیگران عزم و اراده ملی ما را خدشه دار می سازد. چون ما برای نیاز رآکتور تهران نیاز به سوخت خاص اینگونه رآکتور که غنای بیست در صد هم دارد، داشتیم. اما نه تنها خارج از عرف و مقررات تجاری و صنعتی دنیا، از تامین آن خودداری کردند بلکه در مقابل اظهار شجاعانه جهوری اسلامی ایران مبنی بر طراحی و ساخت مجموعه های آن سوخت در داخل کشور، مستکبرانه و با تحقیر با توان ملت ما برخورد کردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.