مطالبه گری جواب می دهد

رئیس اوقاف لواسان به اتهام زمین خواری بازداشت شد!

با قشر خاصی از مفسدین مواجهیم

این عکس ازدادگاه بانک_سرمایه پیچیدگیِ #مبارزه_با_فساد را به تصویر می کشد!

حکومت را باید ملامت کرد نه مردم

رهبر انقلاب: در جامعه اگر مردم از اخلاق خوب برخوردار نبودند و فساد رواج داشت، سطح اگاهی سیاسی پایین بود، حکومت را باید ملامت کرد نه مردم

در حاشیه قتل روحانی جوانی که قربانی بی تفاوتی مسئولین شد

اخیرا روحانی جوانی توسط یک بزهکار در مترو تهران به قتل رسید، بزهکار استدلال خود را برای قتل این روحانی بی گناه در عدم دریافت حق و حقوقش و بی توجهی به مطالباتش پس از مراجعه به مجلس شورای اسلامی عنوان کرده است.

آموزش رقص به بانوان ایرانی با عنوان ورزش

هر چند پیش از این کمیسیون اصل نود مجلس یکبار در سال 89 به موضوع برگزاری کلاس های رقص تحت عنوان ورزش برای بانوان ورود کرد، اما هیچ خروجی رسمی و جدی یا اسناد و گزارشی خاص در این زمینه از کمیسیون اصل 90 مجلس خارج نشد تا همانند پرونده فساد در فوتبال، ماجرای رقاصی در کلاس های ورزشی نیز مسکوت باقی بماند.

بحران لبنان نتیجه فساد 14 مارس است

یک کارشناس لبنانی جریان «14 مارس» و حزب «المستقبل» را مسئول اصلی گسترش فساد در کشورش خواند و انتخابات زودهنگام را چاره بحران فعلی این کشور دانست.

صف گروه‌های برگزیده پشت سر خانم بازیگر!

در شرایطی که گروه های برگزیده نمایش برای یافتن نوبت اجرا در هر دری می‌‎زنند، «فصل شکار بادبادک ها» این شبها با مخاطب اندک یک سالن 500 نفره را به اشغال خود در آورده است تا بیش از پیش به دومینوی ریزش مخاطب تئاتر دامن بزند. بهنوش طباطبایی یک تنه روی صحنه می آید و به صورت مونوتن واگویه هایی را یکسره به خورد مخاطبی می دهد و او را حتی از معروفترین عبارت رکیک زبان آذری نیز بی بهره نمی گذارد!

در کرسنت رشوه گرفتند و به حساب حزب‌شان ریختند

برخورد با فساد نباید فرقی داشته باشد و حزب و جناح نمی شناسد، یک ایراد جدی که به حزب کارگزاران و اصلاح طلبان وارد است، این است یک انتقاد از کرسنت نمی کنند، ولی ما می گوییم اصلا فرقی نمی کند، من یک نماینده اصولگرا بودم، در وزارت نفت هم عده ای هنوز از دوستان من هستند، ولی منافع ملی را که نمی شود، فدای حزب و جناح و گروه کرد. متاسفانه برخی ها اسم مبارزه با فساد را می برند، تا زمانی که به حزبشان خدشه ای وارد نشود.

گزارش مجلس و شورای رقابت مستند نیست

رییس انجمن واردکنندگان خودرو گزارش مجلس شورای اسلامی در زمینه فساد در واردات خودرو را غیرمستند و فاقد ارزش می‌داند. وی می‌گوید که خودروهای جیلی در سال 1391 با ارز دارو وارد نشده است.

نقش یهودیان در صنعت فحشا +عکس

تجارت برده بطور تاریخی، یکی از تخصص‌های تاجران یهودی است که برای قرن‌ها از پرسودترین تجارت‌ها بوده است. اما راه‌اندازی صنعت برده‌داری جنسی و فحشاء نیز از دیگر هنرهای یهودیان است. تنها به استناد گزارش‌های سازمان‌های درون اسرائیل، این رژیم سالانه 750 میلیون دلار از صنعت فحشاء درآمد دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.