چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

مدیرعامل یک بانک با ۶۰ مشاور

مدیرعامل یکی از بانک‌های کشور در یکسال اخیر حدود ۶۰ نفر را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده است و برای استقرار این افراد ساختمانی در مرکز شهر اجاره نموده است.

جزئیات فساد 12 هزار و 700میلیاردی

پس از گذشت 5 روز از اعلام فساد بزرگ 12 هزار و 700 میلیاردی و اظهار نظر مسئولان دولتی و قضایی جزئیات این فساد رسما اعلام شد.

عکس: آگهی ترحیم مه‌آفرید امیرخسروی

مه افرید خسروی در 15 مرداد سال 90 بازداشت شد و ظرف مدت 1 سال به پرونده وی رسیدگی شد سرانجام صبح روز شنبه این فرد به دار مجازات اویخته شد.وی متهم اصلی پرونده فساد سه هزار میلیاردی بود.

امتناع بانک‌ها از پیگیری بدهکاران دانه‌درشت

مدیرعامل شرکت ساماندهی مطالبات معوق بانکی بار دیگر از عدم همکاری بانک‌ها با این شرکت گلایه کرد و گفت: از بین ۴۰۰ پرونده‌ای که از سال ۸۸ دریافت کردیم، ۱۹۵ فقره پرونده ثبت شده است

آخرین وضعیت پرونده فساد 3 هزار میلیاردی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: در جریان پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی چند معاون وزیر در زندان به سر می برند.

افشای تخلفی دیگر از خاوری

مسئولان وقت بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون یورویی به یک شرکت خصوصی منتسب به اسرائیل، مرتکب تخلفات متعددی شده‌اند که نام مدیرعامل سابق بانک ملی در آن به چشم می‌خورد.

حکم سه نماینده متهم صادر شد

حکم سه نماینده مجلس هشتم که در پرونده فساد سه هزار میلیاردی متهم بودند، صادر شد.

پرونده فساد بزرگ بانكی سنگين‌تر شد

قاضی پرونده فساد بزرگ بانکی از سنگین‌تر شده پرونده فساد بزرگ خبر داد.

۳ نماینده در فساد بزرگ چه نقشی داشتند؟

سه نماینده مجلس هشتم در حالی در پرونده فساد سه هزار میلیاردی متهم و برای آنها کیفرخواست صادر شده است که روند کند رسیدگی به این پرونده و اطلاع رسانی ضعیف درباره آن باعث شده وزیر دادگستری برای پاسخ به پرسش های نمایندگان به مجلس احضار شود.

بیانیه بسیج دانشکده حقوق خطاب به آملی لاریجانی

بسیج دانشجویی همواره خواهان مبارزه اصولی و ریشه ای با فساد در کشور و اجرای فرمان هشت مادهای مقام معظم رهبری بوده است ولی با اقدامات شعاری و تحریک افکار عمومی و سپس آرام کردن آن با صدور احکام اعدام مخالف است.وعقیده دارد که اقدامات رییس محترم قوه در این 2 پرونده و اظهار نظر های مکرر خارج از اختیارات مصرح برای ایشان در اصل 158 قانون اساسی می باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.