آمار واقعی مفاسد مالی به مردم ارائه شود

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید مرجع واحد در مورد ارائه آمار مربوط به مفاسد اقتصادی وجود داشته باشد و دستگاه مسئول باید پس از بررسی‌های دقیق آمار واقعی را به مردم ارائه کند.

ادعای رشوه پادشاه عربستان به آقازاده اردوغان

پادشاه عربستان مالک زمین های بزرگی در ” سودا تپه ” در منطقه اسکودار استانبول است که 57 هزار و 470 متر مربع مساحت دارد. این زمین ها 30 سال پیش (1984) از سوی ملک عبدالله پادشاه کنونی عربستان خریداری شد و مجوز ساخت هتلی بزرگ در آنجا صادر شده است.

عزمی برای جلوگیری از فساد بانکی وجود ندارد

آنگونه که عنوان میشود؛ افرادی که وام های کلان را به افراد خاص تخصیص میدهند بخشی از آن وام را در هنگام وصول از وام گیرنده به عنوان کارمزد دریافت می کنند! یک روند کاملا قانونی که با ترکیبی از بی قانونی غیر رسمی منجر به بروز تخلف میشود…

عکس: ترک‌ها عکس اردوغان را آتش زدند

پس از افشای مکالمه نخست وزیر ترکیه با پسرش برای مخفی کردن مقدار زیادی پول از پلیس، معترضان در 11 شهر ترکیه دست به تظاهرات زده و خواستار کناره‌گیری وی شدند. در این مکالمه که در روز دستگیری فرزند چند وزیر دولت ترکیه در ارتباط با فساد اختلاس ضبط شده بود اردوغان و پسرش بلال در خصوص پنهان کردن مبلغ یک میلیارد دلار پول نقد در چند خانه گفت‌وگو می‌کنند.

نصیحت رهبر مخالفان به اردوغان؛ فرار کن

آیا نخست وزیر حیا نمی کند؟ کسی که از مردم خود دزدی می کند نمی تواند در قدرت بماند، درست نیست نخست وزیر کشور دزد باشد.

کلاهبرداری گسترده در نیروی زمینی آمریکا

کی از روش‌های کلاهبرداری، پرداخت حق جذب به مدیران و مشاوران دبیرستان‌ها برای معرفی جوانانی بوده که شخصا و بدون نیاز به تشویق مسئولان مدرسه قصد پیوستن به نیروهای مسلح آمریکا را داشته اند.

گسترش فساد مالی در اتحادیه اروپا

76 درصد اروپایی ها فکر می کنند که فساد در کشورشان گسترش یافته و بیش از نیمی از اروپایی ها نیز فکر می کنند که میزان فساد در کشورشان طی سه سال گذشته افزایش یافته است.

ارزش لیره ترکیه سقوط کرد

کاهش ناگهانی قیمت لیره پس از آن رخ داد که خبر مربوط به بررسی فساد مالی شماری از مقامات دولت از جمله تجار برجسته افشا شد؛ این امر دولت اردغان را با بزرگترین چالش در طی ۱۱ سال گذشته روبرو کرده است.

مصاحبه اختصاصی ترک یلماز با تایم ترک

ضیاء ترک یلماز مدیر سایت خبری تحلیلی ترکی زبان راست خبر در مصاحبه اختصاصی با سایت خبری تایم ترک به سئوالات خبرنگار این سایت درباره دیدگاه ایران نسبت به تحولات اخیر ترکیه پاسخ داد.

ترکیه پول گاز ایران را به «هالک بانک» داد

در پی کشف شبکه بزرگ فساد مالی در ترکیه تاکنون دهها نفر از تجار، کارمندان دولتی، سیاست‌مداران و فعالان بانکی در این کشور از جمله رئیس هالک بانک بازداشت شده‌اند.