۱۰۰ فعال فرهنگی فارس از سیار تقدیر کردند

۱۰۰ نفر از فعالان فرهنگی استان فارس طی بیانیه‌ای از هنر ضدآمریکایی دکتر محمد مهدی سیار حمایت کردند.

گزارش تصویری: مراسم افطاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (۲)

برنامه افطاری دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور اساتید، نخبگان و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار گردید

گزارش تصویری: مراسم افطاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (1)

برنامه افطاری دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور اساتید، نخبگان و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار گردید

درخواست فعالان فرهنگی زن از ناجا

۱۰ هزار نفر از بانوان فعال در عرصه‌های اجتماعی- فرهنگی کشور طی نامه سرگشاده‌ای خطاب به سردار احمدی‌مقدم، خواستار برخورد قاطع این نیرو با هتک‌کنندگان حرمت‌ آمرین به معروف شدند.

بازخوانی حرکات فرهنگی امام لازم است

مام اصالت فرهنگ سازی و ایجاد حرکت اجتماعی را برای این چند قشر خاص جدی کرده است. به نظر من عمده بحث تغییر را با این اقشار، در میان می گذارد که اتفاقا با همین ها هم انقلاب کرده است.دانش آموزها، دانشجویان، طلبه ها، قشر نخبه طلاب، قشر زنان – یکی از بیشترین جلساتی که امام داشته اند هم توی قم و هم توی تهران، با زنان بوده است.

درس اخلاق آیت‌الله جاودان برای اهالی فرهنگ

درس اخلاق ویژه فعالان فرهنگی با سخنرانی حاج آقا جاودان در حسینیه هنر برگزار میشود.

امیرخانی: اهل فرهنگ جای هم‌را تنگ نمی‌کنند

رضا امیرخانی گفت: اهالی فرهنگ جای هم را تنگ نمی‌کنند و هیچ‌کس هم جای آنها را تنگ نمی‌کند. این بازی برای همان‌هایی است که یک میز داشته‌اند و یک حکم و هر سایه‌ دیگری جای آنها را تنگ می‌کرده است.

از فعالان فرهنگی مساجد تهران تجلیل می‌شود

هدف از برگزاری این مراسم، تجلیل از ۲۱ نفر از ائمه جماعات، مدیران، کتاب‌داران و فعالان کانون‌های مساجد است، همچنین از اطلس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران رونمایی می‌شود.

درس اخلاق حاج آقا جاودان در حسینیه هنر

جلسه درس اخلاق حجت الاسلام جاودان ویژه فعالان فرهنگی برگزار خواهد شد.

نامه 65 فعال و كانون فرهنگي مشهد مقدس به رئيس قوه قضائیه

حال که دادگاه محاکمه مهدی هاشمی پیش رو است، شنیده می‌شود خانواده ایشان فشارهای زیادی را به دستگاه قوه قضائیه وارد می‌کنند تا در روند قانونی این پرونده اخلال ایجاد کنند. هر چند سران فتنه در پیش مردم رسوا شده‌اند، اما انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت و قانون است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.