تدبیر رهبری با نگاه حسینی است

رئیس سابق سازمان صدا و سیما گفت: رهبر انقلاب با نگاه حسینی امور را تدبیر می‎کنند و مصالح بزرگی برای اسلام در نظر دارند بنابراین نباید بگوییم جمهوری اسلامی ذلیل شده است.

چرایی بازگشت اخوان به سیاه‌چال‌های مصر

رهبران اخوان که تصور ایجاد حکومت اسلامی سنی را در سر می‌پروراندند با اشتباهاتی که مرتکب شدند دوباره به زندان‌های مصر بازگشتند.

دانشجوی سیاسی آزاد باید گردد!

متاسفانه در فضای جنبش دانشجویی مشاهده می‌شود برخی از تشکل‌های دانشجویی با برداشت غلط از مفهوم «دانشجوی سیاسی» دقیقا مورد خطاب نقد امام خامنه‌ای قرار می‌گیرند. چرا که با ورود آشکار یا پنهان خود به احزاب سیاسی _هرچند احزابی با برچسب ولایتمداری_ خواسته یا ناخواسته بازیچه جریان های سیاسی می‌شوند.

فعاليت زيرجلكی به سبك خاتمی

برخلاف تظاهر خاتمی به بی‌میلی نسبت به انتخابات و عدم امکان فعالیت سیاسی، شعبه بنیاد وابسته به وی در کرمانشاه راه اندازی شد.

فوئنتس به آزادانديشي تعلق داشت

فوئنتس، درکنار فعالیت‌های سیاسی‌اش به سه زبان فرانسه، ‌ انگلیسی و اسپانیایی تسلط داشت و در سفر‌های زیادش با فرهنگ و ادبیات نقاط مختلف جهان آشنا شد، ولی همواره در ادبیات مکزیک ماند؛ ‌ چرا که او همیشه تعادل را حفظ می‌کند و با آزاداندیشی خویشاوندی دارد و برخلاف بسیاری از نویسندگان آمریکای لاتین، هرگز تعلق خود را به جذب و دسته‌ای اعم از چپ و راست ابراز نمی‌کند.