دختری پس از 22 سال می‌خواهد بایستد

پدر این خانم قصد داشته که در همان زمان ایشان را به بهزیستی تحویل دهد که با مخالفت مادر مواجه شده وبه همین دلیل انها را ترک می کند وپس از چندی مادر را طلاق می دهد.

بار این مادر را سبک کنید

این خانواده چند سال رایگان در خانه یکی از دوستانشان زندگی می کردند و آشپزخانه را تبدیل به آرایشگاه کرده بودند و درآمد کمی داشتند.آن خانه ورثه ای بوده و فرخته می شود.

همت کنید، همتی شب قدری

این مادر مدتی قبل از درد زانو رنج می برده اما به علت گرفتاری های زیاد خانوادگی و مشکلات مالی به دکتر مراجعه نمی کنند تا این که درد بسیار شدید و غیر قابل تحمل می شود.

همت شب قدری برای پدر مبتلا به سرطان

پس انداز سال های پیش این مرد دیگر تمام شده و ازاسفند ۹۰ تا کنون هیچ کس کمک نکرده تا گره‌های زندگی این مرد باز شود.

پسر کوچکی که براي نداشتن پول درد می‌کشد

سینا کودکی است نابینا که به خاطر نداشتن پول مجبور است، درد کلیه را به جان بخرد.

همت کنید برای تهیه ونتیلاتور

به خاط فقر شدید مالی و نداشتن پول رهن و اجاره مجبور شدن از خیابان زم زم (درشرق)تهران به شهر قدس بروند و آنجا در یک خانه قسطی که اکنون توان پرداخت اقساط آن را ندارند زندگی کنند.

همت کنید این بار هم روسفید باشیم

متاسفانه به دلیل ضعف اقتصادی شدید خانواده، و کهولت سن پدر و بیماری مادر، و در آمد ماهیانه بسیار ناچیز، تهیه جهیزیه این دختر خانم با مشقات فراوانی روبرو است.

همت کنید برای تهیه جهیزیه عروس آبرومند

تقاضای اول خانواده جهیزیه دختر است.

«شُنبه» بی‌صدا می‌نالد

اینجا عصر حجر نیست. اینجا شهری از جنس نخل و دریا است که یک ماه پیش زلزله امانش نداد و اکنون مردمی مانده‌اند با تلی از سنگ و کلوخ که همبازی کودکانشان هم شده است. اینجا «شُنبه» است…

سوختن قسمت این خانواده شد،یاری کنید

یک خانواده ۶ نفره ساکن یک اتاقک کاهگلی حدود ۲۰ متری در کوره پزخانه ای در محدوده جاده ساوه ۲فروردین امسال دچار سانحه سوختگی می شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.