امسال خیال حضرات راحت می‌شود

شاید یک روز برایم جوایزجشنواره مهم بود اما وقتی دیدم کپی های ناشیانه این آثار جایزه می گیرند فهمیدم ماجرا چیز دیگری است، شاید زمانی آرای مردمی جشنواره برایم مهم بود اما وقتی دیدم آنهایی را که برنده اعلام می کنند در اکران عمومی مردم آنها را نمی بینند فهمیدم متر و ملاک مردمی بودن اینها نیست…امسال عید تعمدا فیلم را به اکران نرساندم تا معلوم شود شرف المکان بالمکین است.

پاسخی مستند به لجن پراکنی کومله

گروهک های ترویج دهنده فقر، فساد و فحشا، که جایگاه خود را در خطر دیده و پیشرفتی در اقدامات ضد بشری خود نمی بینند، با سواد خواندن ونوشتن خود دست به تحلیل های حقوق بشری زده و در این تحلیل ها جمهوری اسلامی را پیام آور این مشکلات در جامعه کردی معرفی می کنند. اما شواهد و اسناد موجود لجن پراکنی های کومله و دمکرات را به سوی خود آنها هدایت می کند.

با روایت پهلوی بدون هنر انقلاب کلاه سرمان می‌رود!

اين مقاله بر مبنا نگاه شهيد آويني و مرحوم دكتر شريعتي نوشته شده كه قاعده«هنر براي هنر» مردود است و هنر بايد متعهد باشد. در مورد چرايي و چگونگي اين ايده خواننده عزيز را به فرمايشات اين دو بزرگوار ارجاع مي‌دهم.

فقر و اعتیاد باعث شکل‌گیری پدیده زنان خیابانی است

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به عوامل شکل‌گیری زنان خیابانی، فقر و اعتیاد را دو عامل مهم در این زمینه عنوان کرد.

آثار عقب‌ماندگی اقتصادی از منظر حضرت امام صادق(ع)

حضرت امام صادق علیه‌السلام در روایت شریفی می‌فرمایند: «گرانی قیمت‌ها اخلاق و رفتار مردم را بد می‌كند. امانت‌داری را از بین می‌برد و مردم مسلمان را در فشار و سختی به ستوه می‌آورد.» تأكیدی كه نشان‌دهنده آثار سوء عقب‌ماندگی اقتصادی است و موجب می‌شود تا بر اثر گرانی و تورم، بخش‌های گوناگون اجتماعی، فرهنگی و سیاسی به‌ویژه ارزش‌های اخلاقی جامعه به شدت آسیب ببیند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.