چرایی رسمیت یافتن ازدواج‌همجنس‌گرایان

رسوایی های اخلاقی کلیسای کاتولیک و پروتستان و اظهارات پاپ فرانسیس در خصوص پذیرش رسمی همجنس خواهی شاید آخرین ضربه را به جملگی موانع به رسمیت شناختن آن وارد نمود و ابتدا در اروپا و حالا در ایالات متحده امریکا ازدواج همجنس گرایان قانونی شد.

خانواده ی مستحکم و جمعیت جوان؛ دیگ هایی که برای غرب نجوشید!

اندیشمندان غربی اعم از اقتصاددان ها، سیاست خوانده ها و سیاستمداران، به این نتیجه رسیدند که غرب برای حفظ هیمنه ی جهانی خود و فایق آمدن بر سلسله بحران هایی که پس از انقلاب جنسی رخ داده بود، دو راه بیشتر ندارد. نخست بازگشت به سبک زندگی خانواده محور که با توجه به عمق تغییرات صورت گرفته در غرب، محال می نمود و گزینه ی دیگر که اجرایی تر بود، ترفندی بود به نام انتقال بحران.

خطر ارتباط عاطفی همکاران متأهل

جداسازی محیط زنان از مردان موضوع جدید و محدود به کشور ما نیست. همین چند روز پیش در کشور تایلند قطارهای زیرزمینی (مترو) به خاطر رفاه حال مسافران به شکل زنانه و مردانه تفکیک شد. در توکیو سال‌هاست که این روش اجرا می‌شود و مردم یعنی اکثریت زنان و مردان که قصد آزار جنسی ندارند از این طرح‌ها اظهار رضایت و خوشحالی می‌نمایند.

نشریه گروهک نهضت‌آزادی منتشر شد

ماهنامه ایران فردا وابسته به گروهک‌های نهضت آزادی و ملی – مذهبی که ۱۴ سال پیش به خاطر تخلفات عدیده و تحرکات ساختارشکنانه توقیف شد، پنج‌شنبه گذشته شماره جدید خود را منتشر کرد

در نگاه‌ به زن نباید هر چیزی که به نام دین بر سر زبان‌هاست، ‌قبول‌ کرد

باید با نگاهی نو و دقیق به زندگی سیده ی زنان عالم، خصلتهای برجسته ی ایشان نظیر تقوا، عفت، طهارت، مجاهدت، شوهرداری، فرزندداری، سیاست فهمی و حضور در مهمترین عرصه های حیات یک انسان را به معنای واقعی کلمه، الگو قرار داد.

آملی لاریجانی: اجحافی در حق زنان نشده است

اسلام هیچگاه زن را جنس دوم معرفی نکرده است/ چگونه مدعیان حقوق بشری غرب که اجدادشان تا همین یکی دو قرن پیش از این برده‌دار، دزد دریایی و گاوچران بودند، معیارهای حقوق بشری برای تمام جهان تعیین و آن را بر جهانیان و مسلمانان تحمیل می‌کنند.

طنز: نگاهی به فمینیسم البته با چشم خواهر برادری

بعد از جنگ جهانی دوم یعنی دقیقاً فردای وقوع انقلاب صنعتی در اروپا كه تقریباً سه سال از فروریختن برج‌های دوقلو در شهر لاس‌وگاس آمریكا می‌گذشت موجی از اعتراض نسبت به بی‌عدالتی و تبعیض علیه حقوق زنان در غرب شكل گرفت به‌طوری كه هر دو روز یک‌بار زنان به خیابان‌ها ریخته و شعار مرگ بر اسرائیل سر می‌دادند و هر بار در بیانیه خود درخواستی مبنی بر تحویل گرفتن هرچه بیشتر زنان در جامعه، اعطای امتیاز انحصاری حق طلاق به زنان، افزایش مهریه و نفقه و شیربها مطابق با تورم، برقراری عدالت در سهم ارث و دیه و تعداد زوجات و حمایت بی‌چون‌وچرا از کوچ‌نشینان و عشایر!!! را مطرح می‌کردند.

لکّه سیاه ناهنجاری یا؛ انقلاب جنسی

همه چیز آغشته به شهوت و مسائل جنسی شده است. تمدّن جدید و کشورهای غربی، به خصوص ایالات متّحده، الگوی بسیاری از ملّت‌ها حتّی در کنار گذاشتن اخلاق و رو آوردن به مسائل جنسی شده‌اند و جدا شدن از اخلاق تا آنجا پیش رفته است که دیگر خوب از بد و رفتار نامناسب بازشناخته نمی‌شود.

«سبک‌ زندگی» است که بر اشتغال‌ زنان تاثیر می‌گذارد

مردها در 20 سال آینده زیاد نمی‌توانند با اشتغال همسرشان مخالف یا موافق باشند. به صورت کلی ما در یک روند و یک آب جاری افتاده‌ایم که 10 یا 20 سال دیگر به طور کلی این سوال که عروس خانم در جلسه خواستگاری بگوید من می‌خواهم کار کنم شما مشکلی دارید یا خیر، حذف خواهد شد.

خطر افتادن سیاست‌‎گذاری حوزه زنان به دست فمینیست‌ها

نداشتن تخصص و تجربه لازم، داشتن مبانی غیراسلامی، تلاش برای الحاق ایران به کنوانسیون ضد اسلامی سیدآو که برخی مفاد آن ضدیت آشکار با قوانین اسلامی، همچو مجوز زنا و چند همسری زن، دارد، همسویی با مواضع فتنه گران، از جمله دلایلی‌ست که مانع از اعتماد لازم به چنین افرادی و سپردن ریاست این معاونت به آنان می‌شود

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.