مواضع دشمن‌پسند علیه موضوع ملی

خانم کلینتون در پایان فعالیتش طی گزارشی اعلام کرد، ده‌ها هزار مایل سفر کرده است تا اروپا و کشورهای دیگر را برای اجرای بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های طول تاریخ علیه ایران بسیج کند تا ایران را از ادامه مسیر هسته‌ای شدن بازدارد.

ایران را به «نشست امنیت هسته‌ای» بیاورید

یک نشریه علمی در حوزه فناوری هسته‌ای تاکید کرد که باید از ایران برای حضور در «نشست امنیت هسته‌ای» دعوت کرد.

مذاکره پس از کسب تکلیف از رهبری آغاز شد

وزیر امور خارجه پیشین کشورمان تاکید کرد: در زمینه مذاکره با آمریکا، نخستین بار ما برای کسب اجازه، نزد مقام معظم رهبری رفتیم و ایشان شرط گذاشتند که مذاکرات فقط در زمینه هسته‌ای باشد و ما در آن زمان کار را شروع کرده بودیم.

مهمترین دستاوردهای علمی هسته‌اي ایران

جمهوری اسلامی ایران در روز 20 فروردین ماه 1385 از طریق افتتاح پروژه راه اندازی دومین مجموعه جدید سانتریفیوژهای تأسیسات هسته‌ای نطنز با ورود به مرحله صنعتی غنی سازی اورانیوم، به بزرگترین دستاورد فناوري تاریخ خود دست یافت.

اسرائیلی‌ها می‌گویند ایران 70 تا 80 فیزیکدان هسته‌ای دارد

من این موضوعات را به ایران گزارش دادم که در ایران مقامات امنیتی برای حفظ امنیت تلاش کردنداما اسرائیلی‌ها ساکت ننشستند در هفت یا هشت ماه پیش که به آتن دعوت شدم مجددا اسرائیلی‌ها بودند و ما را تروریست نامیدند که من به آنان گفتند شما به ترور دانشمندان ما پرداخته‌اید حال ما تروریست هستیم یا شما؟

نرم‌افزار جهش علم و فناوری رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی این محصول به مناسبت دهه فجر با حضور جمعی از مسئولین و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای و عموم علاقمندان روز یکشنبه 20 بهمن 1392 از ساعت 15:30 تا 17:30 برگزار خواهد شد.

اعلام آخرین دستاوردهای هسته‌یی ایران

امروز مفتخرم در ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۲، روز ملی فناوری هسته‌یی ضمن ارائه گزارش موجز از اهم فعالیت‌های سال ۹۱ صنعت راهبردی هسته‌یی آخرین دستاوردهای این عرصه را به ملت پایدار، بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی و بلکه همه مسلمانان آزاده جهان ارائه و تقدیم نمایم.

کشف منابع اورانیوم جدید در کشور

سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد: با تلاش شبانه روزی و جهادی متخصصان صنعت هسته‌ای، منابع اورانیوم کشف شده در کشور به چندین برابر میزان موجود افزایش یافته است تا جایگاه جمهوری اسلامی ایران بازهم در عرصه فناوری هسته‌ای در میان کشورهای دارای این صنعت ارتقای مضاعفی پیدا کند.

خانواده‌ای که سانتریفیوژ آلوده به ایران فروخت

اورس تینر متهم بود که در سال ۲۰۰۱ با دریافت یک میلیون دلار به استخدام سیا در آمده و دستگاهی دستکاری شده را به ایران تحویل داده بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.