احتمال تصویب فکت‌شیت برای برجام

عضو کمیسیون ویژه بررسی برنامه جامع اقدام مشترک ایران و ۱+۵ گفت: کار این کمیسیون از امروز شروع می‎شود تا درباره کلیات کار صحبت کنیم.

مجلس برای برجام «فکت‌شیت» تصویب کند

معاون اسبق وزارت امور خارجه با انتقاد از بی‌عملی دستگاه‌های قانونی کشور در زمینه جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی باید با تصویب یک “فکت‌شیت” تفسیر مناسبی از برجام ارائه کرده و امکان سوءاستفاده از برجام را حتی‌الامکان کاهش دهد.

كاروان تدبيرهای دولت به كجا مي‌رود؟

آيا ملت ايران مي‌داند كه پس از انجام تمام تعهدات كليدي مرتبط با هسته‌اي ايران، و پس از بازرسي و راستي‌آزمايي توسط آژانس، و تأييد تمام آن تعهدات، فقط و فقط تحريم‌هاي ثانويۀ آمريكا ـــ نه تحريم‌هاي اوليه ـــ تعليق خواهد شد؟

انتشار فکت‌شیت ایرانی با امضا خانواده شهدای هسته‌ای

مراقب حیله آمریکای عهد شکن باشیم. آنها بارها نشان داده اند که اگر در قراردادی امتیازات را بدهیم و دریافت امتیازات متقابل را به شرط و شروط و یا زمان آینده موکول کنیم، قطعاً زیر تعهد خود خواهند زد لذا تنها راه اطمینان بخش این است که تبادل امتیازات بین طرفین همزمان باشد و به آینده و شرط و شروط موکول نشود.

«دو نقطه» فیلمی برای مذاکرات هسته‌ای +دانلود

محمدی در این فیلم کوتاه در قالب مقاله ای تصویری با طرح این سوال که انتشار فکت شیت کاری خوبی است یا خیر، به بیان مسئله ای مهمتر از انتشار فکت شیت و انتقادات خود پیرامون مسئله توافق هسته ای می پردازد.

20 توصیه امام خامنه‌ای برای تصحیح روند مذاکرات

توافق نکردن بهتر از توافق بد است – که این حرف را آمریکایی ها هم می زنند – این فرمول، فرمول درستی است؛ توافق نکردن بهتر از توافق کردنی است که در آن منافق ملت پامال بشود، عزت ملت از بین برود، ملت ایران با این عظمت، تحقیر بشود (بهتر است) توافق نکردن شرف دارد بر یک چنین توافقی کردنی

فکت شیت شفاهی ایرانی یا آنچه مذاکره کنندگان گفتند

رئيس جمهور نيز در شيراز تاکيد کرد که «وزير امور خارجه ما و رئيس سازمان انرژي اتمي نيز به تفصيل نظرات ايران را اعلام کردند، حال اگر مي خواهيد مصاحبه هاي آنان را دوباره منتشر کنيد تا فکت شيت دوم منتشر شود.» براين اساس، در بازخواني مجدد اين مصاحبه ها، گفت و گوها وجلسات نقد و بررسي و توضيحاتي که بيش از 20 ساعت مصاحبه و حدود 50 هزار کلمه متن نگارش شده بود، و نيز با در نظر گرفتن فکت شيت ايراني، نوعي «فکت شيت شفاهي» را در 13 بند تهيه کرد.

چه کسی کم‌حافظه است روحانی یا ظریف؟

ظریف سه روز پس از توافق لوزان، در برنامه نگاه یک در این باره گفت: چیزی بنام فکت شیت ایرانی وجود ندارد و وزارت خارجه چیزی را منتشر نکرده است .چند نفر از دوستان ما یک رشته دستاوردهایی را از این مذاکرات نوشتند.

اما علاوه بر ظریف دیگر اعضای تیم مذاکره کننده نیز تاکید کردند که از سوی ایران ، فکت شیت منتشر نشده اس

روحانی رسما انتشار فکت شیت ایرانی را اعلام کرد

فکت‌شیت ایرانی قبل از آمریکا منتشر شد. شبی که تفاهم بین ایران و 1+5 انجام شد و بیانیه‌ای که در لوزان اعلام شد، یک ساعت قبل آن خبرگزاری‌ها فکت‌شیت ایرانی را منتشر کردند؛ همه خبرگزاری‌ها ما یک فکت شیت را اعلام کردند و همان را هم رسانه‌های خارجی اعلام کردند.

کیهان فکت شیت افراطی‌گری را منتشر کرد

فتنه آمریکایی اسرائيلی 88 گویاترین سند غیرقابل انکار از – نه فقط افراطی‌گری، بلکه- وطن‌فروشی جریان مدعی اصلاحات است.