فیس‌بوک چگونه اداره می‌شود؟

جالب است بدانید مراکز داده فیس‌بوک، فضایی به مساحت ۵۲۱/۲۸ متر مربع یعنی تقریبا ۳ برابر فروشگاه مرکزی هایپر استار در تهران را به خود اختصاص داده است.

تغییراتی که فیسبوک در جهان ایجاد کرد

بر اساس مطالعات مرکز تحقیقات پیو ۷۱% از کاربران بین سنین ۱۸ تا ۲۴ سال و ۶۳% از کل کاربران گفتند که از اینترنت به عنوان تنها منبع خبری استفاده می کنند. حدود یک سوم از کاربران فیس بوک در مورد سیاست و دولت پست ارسال می کنند. فیس بوک نیز در این میان سیستم خبری خود را دارد و خود تصمیم می گیرد که چه خبری را کی کجا و چگونه منتشر کند.

واتس آپ رکورد زد

نرم افزار واتس اپ که در سال گذشته پیشرفت ۵۰ درصدی در تعداد کاربران داشته توانست این ماه رقم ۹۰۰ میلیون کاربر فعال را پشت سر بگذارد.

مدیر امنیتی یاهو به فیس بوک پیوست

الکس استاموس، مدیر امور امنیتی و حریم شخصی شرکت یاهو اعلام کرده که قصد دارد به عنوان رئیس امور امنیتی به فیس بوک بپیوندد.

پروژه فیس‌بوک ناقض آزادی‌بیان و بی‌طرفی

بیش از شصت گروه هوادار آزادی مدنی و دیجیتال از ۲۸ کشور جهان، نامه سرگشاده‌ای ‌خطاب به مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مالک فیس‌بوک‌ امضا کرده‌اند که در آن ادعا شده ‌پروژه Internet. org به شکل فعلی‌اش ناقض بی‌طرفی است و به این ترتیب، «آزادی بیان، برابری فرصت، امنیت، حریم شخصی و نوآوری را تهدید می‌کند».

گزارش ظریف از رایزنی‌های فشرده در نیویورک

چندین ملاقات و جلسه هم با نخبگان سیاسی، فکری و دانشگاهی آمریکایی و ایرانیان فعال در مباحث سیاسی آمریکا داشتم و خواهم داشت که امیدوارم مفید باشد.

آل‌سعود در توهم رسیدن به اهدفش است

جنبش انصار الله یمن با محکوم کردن جنایت اخیر ارتش سعودی در صنعا تاکید کرد: رژیم سعودی در توهم به سرمی‌برد که فکر می‌کند می‌تواند با تجاوزگری ملت یمن را وادار به تسلیم کند.

فیسبوک این شکلک را حذف کرد!

پس از آن که معترضان علیه شکلک «آدم چاق» کمپین تشکیل داده و امضا جمع آوری کردند، فیسبوک تصمیم گرفت آن را برای همیشه از لیست شکلک هایش حذف کند.

گزارش فیس‌بوکی ظریف از مذاکرات هسته‌ای

اعضای هیئت مذاکره کننده آمادگی داشتند که حتی در روزهای تعطیلی نوروز نیز مذاکرات را برای نهایی کردن جزئیات راه حل ها ادامه دهند. ولی طرف های مذاکره ما به زمان بیشتری برای هماهنگی داخلی بین اعضای 1+5 نیاز داشتند که در برخی موارد به دلیل تنوع منافع و گرایش های سیاسی و یا مسایل فردی و شخصیتی حتی از مذاکرات اصلی نیز حساس تر می شود. قرار است چهارشنبه برای ادامه و انشاءالله نهایی کردن جزئیات راه حل ها به ژنو بازگردیم.

سرعت اینترنت در آمریکا وسوسه‌انگیز است

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان اعتقاد دارد که سرعت اینترنت در آمریکا وسوسه‌انگیز است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.