«فرار» لیام نیسن از زندان سینما

درام اجتماعی و غیرمتعارف «فرار»،توسط دو شرکت مستقل فیلمسازی لجندری پیکچرز و استودیو کانال دوباره سازی می‌شود.

رقصیدن درخیابان،مهمترین مطالبه معترضین88

به نظر می رسد کارگردانِ فیلم بارها و بارها فیلمهایی همچون بدون دخترم هرگز، سنگسار ثریا میم، آرگو و سیریانا را دیده است و هر گوشه ای از فیلمش را از یکی از این آثار گرته برداری کرده است، به امید آنکه همچون آثار ضدایرانی قبلی، جشنواره های اروپایی و امریکایی به او و فیلمش هم اقبالی نشان دهند.

حاتمی‌کیا پاسخ کیارستمی را داد

ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی «چ» که در اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت جایزه ویژه هیات داوران را از آن خود کرد در انتقاد به صحبتهای اخیر عباس کیارستمی گفت: عزیز کرده ای از سینمای ایران، اخیرا حرفهایی زده و شهدا را قربانی جنگ دانسته است.

یک فیلم ضد ایرانی دیگر در مورد بهاییان

این فیلم جدید در راستای کمپین حقوق بشری غربی ها ضد ایران و به منظور نمایش رنج های جامعۀ بهاییان در ایران و تلاش آنها برای برخورداری از حق تحصیل (!) تولید شده است.

مدیران و هنرمندان رسمی بیش از این چیزی ندارند!

منتظر نهادهای رسمی، سینماگران رسمی، مدیران رسمی و هنرمندان رسمی نباید ماند. اینان هر چه در توان داشتند، همین بود که پیش‌تر دیده‌ایم؛ بیش از این چیزی ندارند. عتاب و خطابی که با این تیپ‌ها کرده و می‌کنیم که چرا برای تاریخ، ارزش‌ها و صدور انقلاب اسلامی، عمارگونه جهاد نمی‌کنید، یک توقع اضافی است. مدت‌ها طول کشید تا این را فهمیدیم.

وزیر ارشاد: باید بین کارگردانان منتقد جهان همگرایی به وجود آوریم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کار دیگر شناسایی کارگردانها و فیلمسازان غربی که از وضع موجود در دنیا ناراضی بوده و نسبت به شرایط حاکم بر جهان انتقاد دارند، است تا یک همگرایی بین آنها ایجاد شده و بتوانند در مقابل شرایط جهانی بیاستند.

بهمنی: «جدایی نادر از سیمین» صد درصد شخصيت خارجی دارد نه ايرانی!

من به اين فيلم نمره قبولي نمي دهم.در فيلم آقاي فرهادي کانون خانواده،نابود نشان داده شده است و هيچ نقطه اميدي در اين فيلم وجود ندارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.