چرخ سینما با کدام کارگردان‌ها می‌چرخد؟

طی یک سال همواره تمام سینماگران تلاش می‌کنند تا بر اساس دیدگاه خود و آنچه که از سینما می‌خواهند فیلم‌های‌شان را بسازند و هر کدام از همان ابتدا سعی می‌کنند به نحوی برای رسانه‌ای کردن اثرشان کاری را در پیش می‌گیرند اما در هر صورت چرخ سینما به همت این کارگردان‌ها می‌چرخد.

پایان جشنواره‌فیلم‌عمار باتقدیر از صادق‌آهنگران

پس از هشت روز رقابت آثار فیلمسازان در سینما فلسطین، آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، امروز (جمعه 19 دی ماه) با معرفی برگزیدگان و تقدیر از حاج صادق آهنگران در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

نامه سینماگران‌نامی به رهبر انقلاب

19 سینماگر عرصه دفاع مقدس در نامه‌ای به مقام معظم رهبری خواستار توجه جدی‌تر به این عرصه شدند.

احمدرضا درویش؛ كارگردانی كم‌كار و گزیده‌ساز

احمدرضا درویش از فیلمسازان نسل انقلاب است که با وجود تولید ۸ اثر سینمایی در ۳۰ سال از حضور در عرصه سینما، کارنامه‌ای درخشان برجای گذاشته است.

شمقدری: امروز ایران بهشت فیلمسازان است

جواد شمقدری معتقد است که سینما گران ایرانی امروز باید قدر نعمت انقلاب اسلامی را بیش از پیش بدانند.

ذره بین به دست به دنبال فیلم‌ساز مسلمان!

آقا من به عنوان یک مسئول می‌گم اگر عقلای قوم نیان و راهکار طراحی نکن این سینما راه به جایی نخواهد برد و گرنه از هنرمند معمولی چیزی درنمیاد.

نخستین نشست فیلم‌سازان جشنواره عمار برگزار می‌شود

نخستین نشست فیلم‌سازان جشنواره عمار با حضور محمدحسین نیرومند و برگزاری کارگاه آموزشی در دبیرخانه این جشنواره برگزار می‌شود.

مستندسازان ما در جبهه‌ها، روایت جدیدی خلق کردند

«جواد شمقدری» در مراسم ضیافت افطار «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» که چهارشنبه شب در محوطه باز تالار وحدت برگزار شد، گفت: سینمای مستند، تقویت کننده سینمای داستان گو است، بویژه آنکه این گونه سینمایی به ما می‌آموزد، چگونه باید یک واقعه را به زبان تصویر تعریف کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.