کارلوس؛ از گروگان‌گیری سران اپک تا ترور محمدرضا پهلوی

وکیل ایران در شکایت علیه عوامل فیلم آرگو که سابقه وکالت در پرونده‌های متعدد ضدصهیونیستی و ضدامپرالیستی را دارد، وکیل و همسر مبارز جهان‌وطن، کارلوس است که عامل مبارزات متهورانه‌ای به نفع فلسطینیان و مستضعفین بوده است و حمایت از تسخیر سفارت آمریکا در ایران را در کارنامه دارد.

طالب‌زاده: سیما دیدگاه رهبر انقلاب درباره «لینکلن» و سینمای متعهد را پخش کند

طالب‌زاده در همایش شعبده هالیوود گفت: دیدگاه رهبر انقلاب درباره “لینکلن” و سینمای متعهد بسیار مهم است. زیرا لینکلن برای جلوگیری از جنگ داخلی در آمریکا ساخته شده است.

چرا حادثه طبس را سینمایی نمی‌کنند؟

طالب‌زاده با اشاره به جزئیات حادثه طبس از تمرین در آریزونا تا سقوط هلی‌کوپترها، ادامه داد: اگر راست می‌گویند اتفاق طبس که خیلی سینمایی‌تر است را به تصویر بکشند که نجنگیده شکست خوردند.

دهنمکی: مسئولین فرهنگی از اسکار بیاموزند

به نظر من کل مهندسی فرهنگی کشور باید از عملکرد اسکار بیاموزند یعنی می‌بایست پای ارزش‌های خودشان بایستند و فیلم‌های در جهت سیاست‌های خودشان را تجلیل کنند! در صورتی که مسئولین ما به جای اینکه در دفاع از ارزش‌های انقلاب پای آثار خوب بایستند می روند سمت فضای اپوزیسیون نوازی.

اسکار به فیلم ضد ایرانی «آرگو» رسید

آرگو که نامزد دریافت اسکار در 7 بخش مختلف بود، سرانجام جایزه بخش بهترین فیلم را به نام خود کرد تا همه پیش‌بینی های درباره سیاسی بودن این رویداد سینمایی محقق شود.

اسعدیان: مشکل ما آرگوسازان داخلی است

همین میشود آرگو سازی! یعنی هر فیلم آشغال و ضعیفی که زیر زمینی ساخته شود و به جشنواره های خارجی برود، تبدیل به آرگو می شود و بر ضد کشور ما عمل میکند. پس ما نیازی به آرگو نداریم. نیاز به این داریم که به یک عده بگوییم به جای اینکه کاری کنید، لطفا خاموش باشید و هیچ کاری نکنید!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.