فیلم انتخاباتی سعید جلیلی به جشنواره عمار رفت

یکی از اعضای مرکز مستندسازی «آرمان مدیا» از نمایش مستند انتخاباتی سعید جلیلی نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری همراه با پنج فیلم دیگر از تولیدات این مرکز در چهارمین جشنواره فیلم عمار خبر داد.

سازوکار مردمی کردن مبارزه با فساد کجاست؟

برای مبارزه با فساد، یکی از مهمترین راه‌ها، ورود گسترده عموم مردم در این جهاد مقدس است. باید یک عزم و اراده‌ی جدی برای «مردمی‌کردن مبارزه با فساد» به وجود آید. ساز و کار ورود مردم به مبارزه نفس‌گیر با فساد از ابعاد مختلفی باید سنجیده و بسترسازی شود. بدون ورود عموم مردم هیچ شانسی برای مبارزه با باندهای پیچیده فساد وجود ندارد.

تبعات مستند «جلیلی» دامن‌گیر افشاگر مازندرانی!

انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت اما حاشیه های مستند تبلیغاتی سعید جلیلی همچنان ادامه دارد. ماجرایی که در مازندران رقم خورد و پای مسئولان مازندرانی را به اثر دبیر شورای امنیت ملی باز کرد.

وقتی مستند سعیدجلیلی سبب خیر می‌شود

در پی انتشار خبر واکنش اداره جنگلبانی به مستند تبلیغاتی جلیلی، تیم سازنده «مردم+۱» درباره مافیای قطع درختان مستند می‌سازد.

فیلم: مستند انتخاباتی قالیباف

دومین مستند انتخاباتی «محمدباقر قالیباف» – کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور – از شبکه یک سیما پخش شد.

یک سوال از مستند انتخاباتی روحانی

در مستند تبلیغاتی آقای روحانی از کسانی یاد شد که در زمان جنگ اول خلیج فارس، خواستار ورود ایران به جنگ علیه آمریکا در حمایت از صدام حسین شدند. این افراد و جریان سیاسی آنها اکنون از کدام کاندیدا حمایت می کنند؟

علت حذف سکانس رفسنجانی در فیلم روحانی

وقتی شب گذشته مستند دوم حسن روحانی پخش شد، جز تصاویر آرشیوی هاشمی رفسنجانی چیز دیگری دیده نشد؛ حال سوال اینجاست که چرا ستاد روحانی فیلم ضبط شده با هاشمی رفسنجانی را پخش نکرد؟

فیلم: مستند انتخاباتی سعید جلیلی

مستند انتخاباتی «سعید جلیلی» – کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور – از شبکه یک سیما پخش شد.

اعتراض غرضی به صداوسيما

قرار بود تا روز سه‌شنبه این فیلم به ما نشان داده شود اما آنها به ما این فیلم را نشان نداند و گفتند اگر مشکلی پیش آمد ما خودمان که در صدا و سیما هستیم مهلت لازم را می‌گیریم. بعد از این معلوم شد که آنها خودشان فیلم را به صدا و سیما تحویل دادند…

فیلم: مستند انتخاباتی حسن روحانی

مستند انتخاباتی «حسن روحانی» – کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور – از شبکه یک سیما پخش شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.