شغل تازه تهیه‌کننده فیلم تبلیغاتی «روحانی»

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در حکم صادره آورده که آقای «حسین- د» برای مدت سه سال به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش تعیین می‌شود.

سازوکار مردمی کردن مبارزه با فساد کجاست؟

برای مبارزه با فساد، یکی از مهمترین راه‌ها، ورود گسترده عموم مردم در این جهاد مقدس است. باید یک عزم و اراده‌ی جدی برای «مردمی‌کردن مبارزه با فساد» به وجود آید. ساز و کار ورود مردم به مبارزه نفس‌گیر با فساد از ابعاد مختلفی باید سنجیده و بسترسازی شود. بدون ورود عموم مردم هیچ شانسی برای مبارزه با باندهای پیچیده فساد وجود ندارد.

واکنش عجیب یک اداره به مستند جلیلی+فیلم

پس از پخش نخستین مستند تلویزیونی انتخاباتی سعید جلیلی با عنوان «مردم +1»، اداره جنگلبانی نوشهر مانع از ادامه حضور دامدار افشاگر مافیای قطع درختان در محل کار خود شد.

امشب، پخش مستند قالیباف و حدادعادل

مستند قالیباف به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم درباره الی ساخته شده است که امشب ساعت 20:10 به روی آنتن خواهد رفت.

همچنین مستندهای انتخاباتی غلامعلی حدادعادل را نیز دو مستندساز جوان به نام سجاد نجفی و احمد سلامی برعهده گرفته‌اند.این مستند امشب ساعت 23:30 پخش می شود.

فیلم: مستند تبلیغاتی دکتر ولایتی

مستند انتخاباتی «علی‌اکبر ولایتی» – کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری – از شبکه یک سیما پخش شد.

جنبش فیلم‌سازی در ستاد محسن رضایی

معاون هنر، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: یک گروه ۴۰ نفره از بزرگان صدا و سیما و سینما قرار است تحت عنوان جنبش بزرگ ‌فیلم‌سازی، فیلم‌های انتخاباتی محسن رضایی را بسازند.

۳فیلم تبلیغاتی برای «ولایتی» ساخته می‌شود

سه فیلم مستند تبلیغاتی برای کاندیدای ریاست جمهوری «علی‌اکبر ولایتی » توسط سه تیم فیلمساز ساخته می‌شود.

فیلم هاشمی را چه کسی می‌سازد؟

با ورود آیت‌الله هاشمی به عرصه انتخابات، حالا گمانه‌زنی‌ها برای احتمال ساخت فیلم تبلیغاتی هاشمی بالا گرفته است. دو سال پیش صدرعاملی و تبریزی فیلم‌های او را ساختند.