«تنهای تنهای تنها» به کره جنوبی رفت

فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» به عنوان فیلم اختتامیه در روز ۵ مرداد در جشنواره فیلم کودک کره جنوبی نمایش داده می‌شود.

فیلمی که در مناظرات انتخاباتی تمجید شد

«تنهاي تنهاي تنها» بدون آن كه از سوپر استار هاي اسمي سينما كمك بگيرد، نام خود را در ميان فيلم هاي مطرح سينماي ايران به ثبت رسانده است. اينم فيلم روايتي از حس ميهن دوستي كه از روستايي دور افتاده در استان بوشهر به گوش جهانيان مي رسد.

کارگردان «تنهای تنها…» در جشنواره عمار

احسان عبدی‌پور کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» از حضور در چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با فیلم «همسنگار» درباره جنگ تحمیلی خبر داد.

نگاهی متفاوت به فیلم «تنهای تنهای تنها»

علیرضا سربخش از منتقدان سینماست که نگاهی متفاوت به فیلم «تنهای تنهای تنها» دارد. او تحلیل خود از این فیلم را براساس روایتی که از صحنه‌های فیلم و شنیدن دیالوگ‌ها می‌شنود، بیان می‌کند.

دانشگاه‌ها میزبان «تنهای تنهای تنها» شدند

غلام‌رضا فرجی، مسوول پخش حوزه هنری گفت: فیلم «تنهای تنها تنها» با همکاری بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاههای کشور اکران می‌شود.

«تنهای تنهای تنها»‌ نقد می‌شود

نمایش، نقد و بررسی فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. ‌

دست کشیدن از «افق‌های نو» و «تنهای تنهای تنها» نماندن

سینما راست می‌گوید؛ ما هم از آرمان مبارزه با صهیونیسم و تداعی «افق‌های نو» دست کشیده‌ایم و هم نظرمان این است که برنامه‌ هسته‌ای آن قدرها هم حق مسلمی نیست که به خاطرش در جهان «تنهای تنهای تنها» بمانیم.

فیلمی خوب با اسمی بد

در نشست دیروز فرصت گفت‌و‌گویی صمیمی با احسان عبدی پور کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» و بررسی منتقدان مطرح سینمایی فراهم شد و از او از هدف اولیه اش برای ساخت این فیلم و علاقه اش برای نمایش به اعضای 1+5 گفت.

دیده نشدن بخاطر نداشتن سوپراستارهای خوش رنگ!

«تنهای تنهای تنها» تنهاست. این فیلم که به تازگی در سینما ها اکران شده است مورد بی توجهی قرار گرفته است. نه اینکه بی توجهی از سر بد بودن و جذاب نبودن، بی توجهی از نداشتن سوپراستار و رنگارنگ نبودن بازیگران و اکشن نبودن اسمش!ا

دیپلماسی ظریف از فیلم من خیلی جلو‌تر است

واقعیت این است که دیپلماسی جواد ظریف از فیلم من خیلی جلو‌تر است و اصولا ظریف نیازی به این فیلم‌ها ندارد چراکه می‌داند چه می‌کند و نتیجه مذاکره هرچه باشد قطعا قابل احترام است. اصلا وزیر امور خارجه ما انسانی اسپرت است.