جزییات بیشتری از تجمع سینما شکوفه

زن پوشیه پوش در ادامه سر و صداهای خود، شروع به قمه زنی و حرفهایی دون از شأن و التهاب و ایجاد جو تشنج می شود که دستگیر می شود.

زنِ قمه‌زن ماجرای «رستاخیز» دستگیر شد

سخنگوی ناجا در سومین نشست خبری خود در مورد حاشیه سازان اکران فیلم سینمایی “رستاخیز” گفت: تعدادی از این افراد که فیلمشان نیز منتشر شده بود دستگیر شدند و زنی که در آن فیلم اقدام به قمه‌زنی می‌کرد شناسایی شدند

فتوای رهبری برای شورا حکم قانون است

حجت الاسلام مرقاتی عضو شورای پروانه نمایش وزارت ارشاد درباره اکران فیلم «رستاخیز» توضیح داد:در آئین نامه آمده است که فیلم نباید خلاف مبانی دین اسلام باشد و واقعیت این است فتوای مقام معظم رهبری برای شورای پروانه نمایش حکم قانون است.

راه حل فیلم رستاخیز چیست؟!

اکران فیلم رستاخیز هیچ راه حلی جز اصلاح موارد مورد درخواست مراجع معظم تقلید را ندارد و مشخصاً تصویر چهرۀ حضرت ابوالفضل (ع) بایستی به شکلی نامعلوم و نورانی نشان داده شود و تصویری به عنوان سیمای حضرت ایشان مطرح نگردد.

نظرات جدید مراجع تقلید درباره اکران رستاخیز

ائمه علیهم السلام و امام‌زادگان عظیم الشأن مانند حضرت اباالفضل العباس علیه السلام بالاتر از آن هستند که در فیلم و غیر آن تصویرشان نشان داده شود و این عمل جایز نیست.

عید فطر اکران فیلم «رستاخیز» درویش

فیلم سینمایی «رستاخیز» ساخته احمدرضا درویش عید سعید فطر اکران می‌شود.

«رستاخیر» اکران عمومی می‌شود

حجت الله ایوبی با اشاره به حل شدن مشکلات فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش از آمادگی برای اکران این فیلم سینمایی خبر داد.

فیلم «محمد(ص)» آغازگر جشنواره سی و سوم فجر

رئیس سازمان سینمایی از افتتاح سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با فیلم سینمایی محمد (ص) خبر داد.

«رستاخیز» مجوز اکران گرفت

نمایش چهره برخی معصومین و همچنین نوع روایت تاریخی فیلم باعث شد در زمان نمایش در جشنواره با انتقادهایی روبه رو شود و همین امر اکران آن را با فراز و فرود همراه کرد.

اظهارات عجیب خاتمی درباره‌ی فیلم «رستاخیز»

صحنه‌ها بسیار خوب درآمده بود و من که در این 60 سال همیشه تعزیه‌خوانی دیده‌ام و بسیار با این گفته‌ها و روایت‌ها مانوس هستم فکر می‌کنم آنچه بیان شد انطباق بسیاری با اصل ماجرا داشت و زحمت زیادی برای همه چیز کشیده شده بود. فکر می‌کنم بهتر از این نمی‌شد، فیلم دیگری ساخت.