امسال خیال حضرات راحت می‌شود

شاید یک روز برایم جوایزجشنواره مهم بود اما وقتی دیدم کپی های ناشیانه این آثار جایزه می گیرند فهمیدم ماجرا چیز دیگری است، شاید زمانی آرای مردمی جشنواره برایم مهم بود اما وقتی دیدم آنهایی را که برنده اعلام می کنند در اکران عمومی مردم آنها را نمی بینند فهمیدم متر و ملاک مردمی بودن اینها نیست…امسال عید تعمدا فیلم را به اکران نرساندم تا معلوم شود شرف المکان بالمکین است.

تولید «رسوایی2» بر اساس نظر مردم

مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینمای ایران براساس نتیجه نظر سنجی از مردم درباره ساخت و عدم ساخت «رسوایی۲»، این فیلم را می‌سازد.

اکبر عبدی در «رسوایی 2» بازی می‌کند

مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه‌کننده سینما که این روزها فیلم سینمایی «معراجی ها» را در سینماهای کشور روی پرده دارد در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که می‌توان آن را ادامه فیلم سینمایی «رسوایی» دانست؛ مساله‌ای که خودش هم در یک برنامه تلویزیونی بدان اشاره کرد.

چپ، راست، کارگزار علیه ده‌نمکی

احساس می‌کنم بچه‌های ما هم غریبه‌نواز شده‌اند. اپوزیسیون نواز شده‌اند. انگار این دعو نظام به همه تسری کرده که به اسم جذب حداکثری نیروهای خود را نادیده می‌گیرد و در حالی که میلیاردها تومان برای جذب آدم‌هایی که پز اپوزیسیون می‌گیرند هزینه می‌کند، حاضر نیست دست محبت بر سر نیروهای خودی بکشد. امروز رسانه‌های اصولگرا حاضرند حرف‌های انقلاب را با سطحی پایین‌تر از زبان غیر بشنوند اما از خودی‌ها چیزی در نیاید.

در ایران افراد به حوزه فرهنگ نگاه کاسب کارانه دارند

کارگردان «اخراجی ها» با بیان اینکه قطعا نگرانی هایی که در اول انقلاب وجود داشته باید ادامه پیدا کند، بیان داشت: متاسفانه کسانی که مردم را دعوت به اسلام و انجام کارهای مرتبط با آن می کردند، خودشان به حرف شان عمل نکرده‌اند و همین باعث شده که ایران به جامعه کوچک اروپایی تبدیل شود.

ده‌نمکی: دیگر نمی‌خواهم فیلم بسازم

همه می‌دانند درآمد‌هایی که من از پنج فیلمم داشته‌ام متعلق به بدنه اصلی جامعه سینمایی کشور است. خودم که تهیه کننده فیلم‌هایم نبودم. انتقادهای بی رحمانه‌ای که به من و فیلم‌هایم می‌شود تمام خستگی‌ها را روی تن من باقی می‌گذارد.

بساط «رسوایی» جمع/«تلفن‌ همراه» هم خاموش

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: «رسوایی»، «حوض نقاشی» و «تهران 1500» به دلیل رسیدن به سقف اکران و پرشدن فروش، از سینماها جمع‌ و …

چرا رسوايي مانند ديگر آثار ده نمكي مورد حمله قرارنگرفت؟

فیلم سینمایی رسوایی در حالی به آخرین روزهای نمایشش نزدیک می‌شود که با فروشی نزدیک به شش میلیارد تومان جایگاه خود را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمایی غیرکمدی ایران تثبیت کرد. این فروش پنج میلیاردی در طی هفت هفته در حالی صورت گرفت که از یک سو تعداد سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم نصف تعداد سینماهای نمایش‌دهنده فیلم اخراجی ها بود

ده‌نمکی: مخاطب را با نام «عوام» شلاق نزنید

سعی می کنم فیلمم را براساس آموزه های سینمایی بنویسم و فیلمنامه و پس از آن شخصیت پردازی شکل بگیرد. من به سینما به صرف سینمابودن و یک هدف نگاه نمی کنم بلکه آن را ظرف مناسبی برای بیان بسیاری از مفاهیم می دانم؛ کما اینکه خالقان هنرسینما از این مفاهیم معنوی، سرگرمی و سیاسی استفاده می کنند.