در فضای فعلی ساخت اثری منصفانه با موضوع روحانیون «سفارشی» قلمداد می‌شود

کارگردان فیلم «امروز» معتقد است: در فضای تبلیغی و رسانه‌ای فعلی کشور برای کسی که بخواهد نقدی منصفانه که هم خوبی‌ها را می‌بیند و هم بدی‌ها را بیان می‌کند، کار سخت است

چطور یک فیلم دیدنی، دیده نشد

وقتی یک فیلم از سوی تهیه کننده بایکوت می شود یعنی مهمترین حامی برای دیده شدن را از دست می دهد. از تبلیغات بی بهره می ماند، اکران های ویژه و فرصت نقد و بررسی را از دست می دهد و سینماهای کمی نصیبش می شود و همه این اتفاقات برای روباه افتاد تا فیلم در فروش شکست بخورد. شکستی که البته برای تهیه کننده اهمیتی ندارد چون از پیش سود خود را تامین شده می بیند.

ردپای ابتذال در شبکه‌نمایش خانگی

اگر نگاهی دقیق به ارایه پروانه ساخت‌ها در حوزه شبکه نمایش خانگی بیندازیم خواهیم دید دوباره پای سازندگان آثار متبذل به شبکه ویدئویی باز شده است و متاسفانه نظارتی که باید و توقع آن می رود در تولید و ارایه مجوز وجود ندارد.

پشت‎صحنه «ملک سلیمان» در شبکه مستند

مجموعه مستند «ماجرایی بس عظیم» با نگاهی به پشت صحنه و مراحل ساخت فیلم سینمایی «ملک سلیمان» در ۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از شبکه مستند پخش می‌شود.

سینمای ما به انیمیشن اعتقاد ندارد

تهیه کننده انیمیشن «رستم و سهراب» گفت: سینمای ما به انیمیشن اعتقاد ندارد و یکی دیگر از دلایل تعویق چندباره اکران فیلم این است که در کشور از سینمای کودک حمایتی صورت نمی‌گیرد، اما تا دلان بخواهد شعار زیاد است که انیمیشن ملی باید پیشرفت کند.

همه به اکران «شیار 143» دعوتید

عوامل فیلمی «شیار 143» فردا پنجشنبه 22 آبان ماه ساعت 18 در دومین روز از اکران، این اثر سینمایی را همراه با مردم در سینما آزادی به تماشا می‌نشینند.

افتتاح رسمی فیلم «شیار ۱۴۳» با تجلیل از ۱۴۳ مادر شهید

مراسم افتتاح رسمی فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ آبان با حضور ۱۴۳ مادر شهید در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

اکران «آمین خواهیم گفت» در «هنر و تجربه»

کارگردان فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» از اکران این فیلم در گروه «هنر و تجربه» خبر داد.

ادامه فیلم سینمایی «بازمانده» در یک انیمیشن

فیلم سینمایی «بازمانده» را خیلی از مخاطبان بزرگسال به خوبی به یاد دارند. فیلم فاخری که خیلی خوب به ماجرای صهیونیست ها و اشغال فلسطین می پردازد.

چرا بهترین برنامه‌ها در نیمه‌شب پخش میشود؟

تلویزیون در چند سال اخیر در چینش پخش برنامه‌هایش به سمت و سویی گرایش یافته و این گرایش به مرور تقویت شده که نه تنها با رویکرد فعالیت اقتصادی مؤثر روزمره عموم مردم در تعارض است، بلکه نسبت غریبی نیز با سبک زندگی اسلامی دارد و از این حیث، انتظار می‌رود در زمان‌بندی پخش برنامه‌های تلویزیون تجدیدنظر‌ چشمگیری شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.