امروز، فیلم اجتماعی تلخ با قهرمانی رابین‌هودی

فیلم تلخ است و بی‌امید و پر از دست‌انداز و مشکل که با دست‌اندازهای مدام در جاده برای تاکسی و مشکلات پیش‌آمده مثل فروریختن وسایل در بیمارستان و… بر مشکل‌دار بودن آن کاملاً محسوس می‌شود. فیلم به فقر و شکاف طبقاتی توجه دارد، اما اعتراضی و عدالت‌خواهانه نیست. به‌وجود آورندگان وضع موجود و تلاش برای برهم زدن نظم ظالمانه مورد توجه نیست. فیلم یکنواخت با بدتر شدن اوضاع و با تلخی مرگ زن به پایان می‌رسد.

گفت‌و گوی احمد طالبی‌نژاد و رضا میرکریمی

رضا میرکریمی کارگردان فیلم سینمایی «امروز» در توضیح سکوت شخصیت اصلی فیلمش تاکید اصرار روی سکوت برای یادآوری این نکته به تماشاگر بوده که این همه حاضرجوابی در جامعه ضروری نیست.

نمایش و نقد «امروز» در فرهنگسرای اندیشه

فیلم سینمایی «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی روز سه شنبه در باشگاه فیلم فرهنگ سرای اندیشه پخش و نقد خواهد شد.

پرستویی: باید همدیگر را دوست داشته باشیم

بازیگر نقش یونس در فیلم سینمایی «امروز» گفت: یکی از دلایلی که من را قانع کرد با عشق در این فیلم کار کنم، مساله بی‌پناهی و بی‌سرپرستی کودکان و زنانی است که آنها را در جامعه می‌بینیم و در فیلم نیز به آن اشاره شده است.

پرستویی: من خودم را هنرپیشه نمی‌دانم

این بازیگر در نشست فیلم “امروز” افزود: عده‌ای دوست ندارند که مرا در فیلم‌ها ببینند و حضور من خار چشم بسیاری شده. میرکریمی: قهرمان فیلمم از قهرمانان جنگ است چون دفاع مقدس هویت و افتخار ملی است.

پرستویی فعلا پایش را در تلویزیون نمی‌گذارد

بیشتر از قبل انرژی برای کار کردن دارم   این بازیگر که فیلم «امروز» را در حال اکران دارد در بخش دوم گفت‌وگویش با خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: نسبت به گذشته هیچ چیز از من کاسته نشده و هر روزی هم می‌گذرد به تجربیات بهتری می‌رسم و این شرایط سنی هم که […]

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.