معراجی‌ها به مرز 6 میلیارد نزدیک شد

«معراجی‌ها» به مرز 6 میلیارد فروش نزدیک شد و «چ» در آستانه دست‌یابی به فروش ۲ میلیاردی قرار گرفت. «خط ویژه» ساخته مصطفی کیایی نیز که گویا تازه دارد مخاطبانش را پیدا می‌کند، تا پایان روز پنجشنبه به فروش یک ‌و ‌نیم میلیاردی رسید. در ادامه فروش فیلم‌های اکران نوروزی ، فیلم سینمایی «معراجی‌ها» ساخته مسعود […]

تبلیغ یک کمدی جنسی در برنامه کودکان

فیلم «طبقه حساس» در حالی در یکی از پر بیننده ترین برنامه‌های صدا و سیما که مخصوص کودکان نیز هست، تبلیغ می‌شود که به دلیل محتوای جنسی و استفاده بی سابقه از کلمات رکیک به هیچ وجه مناسب تماشای خانواده ها و علی الخصوص کودکان و نوجوانان نیست.

حوزه هنری از انقلابی گری تا کاسب کاری

اینبار ریش مدیران حوزه هنری گرو فیلمی است که در دوران انقلابی مآبی های آن‌ها ساخته شده در حالی که در نوع خود از بدترین فیلم‌های جشنواره به شمار می‌آید. فیلمی که در تمسخر غیرت و استفاده از الفاظ رکیک، خط شکنی بی سابقه در میان همنوعان خود به شمار می آید.

نسبت «سازمان‌ تبلیغات» و «طبقه‌ حساس»

اگرچه روندی را که مدیریت جدید حوزه هنری بعنوان نهاد زیر مجموعه سازمان تبلیغات اتخاذ کرده روند رو به رشدی بوده اما تولید فیلمی توسط سازمان تبلیغات اسلامی که هیچ نسبتی با اهداف انقلاب ندارد قابل تامل است.

نامزدهای جشنواره 32 فیلم فجر معرفی شدند

با نزدیک شدن به روز آخر جشنواره سی و دوم فیلم فجر دبیرخانه این رویداد سینمایی اسامی نامزدهای دریافت سیمرغ امسال را اعلام کرد.

چرا «طبقه حساس» به نمایش در‌نیامده است؟

رضا عطاران، پانته‌آ بهرام، ‌ بهاره رهنما، پیمان قاسم‌خانی، هوتن شکیبا، بهرام ابراهیمی، سوگل قلاتیان، محمد بحرانی، بهادر مالکی، کاظم سیاحی، عرفان ناصری، لیلی فرهاد‌پور، نادر فلاح، شبیر پرستار و آزاده صمدی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.