«فرشتگان قصاب» به عمار می‌آیند

کارگردان «فرشتگان قصاب» از حضور این فیلم و دو مستند دیگرش در جشنواره عمار خبر داد و گفت: فرشتگان قصاب از سوی گروهی از سرخ‌پوستان کانادا که اسم جمعیت‌شان (MUSQUEAM PEOPLE) است جایزه گرفت.

جشنواره فیلم فجر؛ باری که نمی‌برد و تخمی که نمی‌گذارد!

اما جشنواره فجر همانگونه که از نامش پیداست قرار است جشن سینمای ایران اسلامی باشد که به یمن انقلاب آن را فجر نام نهاده‌اند و هرساله هم در دهه فجر برگزار می‌شود، اما سال‌هاست که سنخیت این جشنواره در پرده ابهام حاصل از دود سیگار روشنفکرمآبان سینمای ایران قرار دارد. برزخی که این اتفاق را که قرار بود اتفاقی میمون باشد به شتر مرغی تبدیل کرده است که نه بار ما را می‌برد و نه تخمی برای ما می‌گذارد

ای کاش «فرشتگان قصاب» را آمریکایی‎ها ساخته بودند

«فرشتگان قصاب» اگر خوب پخش شود و اگر دیده شود، می‌تواند اثرهای فراوانی بر روی مخاطب عادی جهان بگذارد. راستش که امیدی به متولیان و مسوولین دولتی نمی‌توان داشت، اما می‌شود که برای دیده شدن فیلم دست به حرکت‌های جهادی زد. پخش خوب فیلم در داخل کشور و تلاش برای پخش آن در کشورهای دیگر، به ویژه در کشورهای منطقه، حرکتی است که می‌تواند ثمره‌های فراوانی به همراه داشته باشد.

تیزر فیلم فرشتگان قصاب

در «فرشتگان قصاب» قاچاق اعضای بدن در افغانستان توسط آمریکایی‌ها در پوشش صلیب سرخ و همچنین همکاری ارتش آمریکا با قاچاقچیان به تصویر کشیده می‌شود. این فیلم یکی از پروژه‌های بین‌المللی «آوینی فیلم» است

«فرشتگان قصاب» در تلویزیون

فیلم سینمایی «فرشتگان قصاب» مصادف با حادثه ۱۱ سپتامبر از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

«فرشتگان قصاب»در کمین بازیگران ایرانی

قرار است در این فیلم که موضوعی بین‌المللی دارد، بازیگرانی از کشورهای افغانستان و لبنان به همراه بازیگران ایرانی حضور پیدا کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.