فیلم: طهارت محمد (ص) +دانلود

مستند «طهارت محمد (ص)» به کارگردانی محمدرضا دهشیری و تهیه کنندگی مؤسسه المصطفی، به معرفی و زندگی پیامبر اکرم (ص) پرداخته است که برای نمایش در کشور ترکیه به ترکی نیز ترجمه شده است.

یکی از سازندگان فیلم موهن، اسلام آورد

یکی از عوامل ساخت فیلم موهن به پیامبر اکرم (ص)، اعلام کرد که به دین اسلام گرویده است.

وهابی‌ها می‌خواهند یاسرالحبیب‌ها و اللهیاری‌ها ویترین شیعه باشند

رسانه و تولید فرهنگی ضعیف ما بویژه به زبان عربی و فعالیت جاهلان و تندروها و مزدوران غرب که بعضا به شکل مداح ، روحانی و کارشناس دینی در شبکه‌های ماهواره فعالیت دارند، باعث شده است نما و ویترین شیعه را در کشورهای عربی امثال یاسر الحبیب‌ها و اللهیاری‌ها تشکیل دهند. البته رسانه‌های غربی و وهابی هم سعی کردند تا اینها را به‌ عنوان شیعه معرفی کند

توهینی دیگر به پیامبر(ص) این بار در اسپانیا

«رسول بی‌گناه» نام فیلم موهن دیگری علیه پیامبر اعظم(ص) است که در اسپانیا و توسط یک پاکستانی مرتد ساخته شده است و قرار است در نیمه دسامبر بر روی اینترنت قرار بگیرد.

یک سال حبس برای سام باسیل

وی روز چهارشنبه چهار مورد از موارد نقض شرایط بازداشت مشروط را پذیرفت و چهار مورد دیگر نیز رد شد.

سازنده فیلم موهن امروز محاکمه می‌شود

بر اساس این گزارش، هیچ‌کدام از مواردی که وی برای آنها در دادگاه حاضر می‌شود، مربوط به فیلم موهن به پیامبر اسلام نیست. باسیلی هویت خود را دست کم دو بار تغییر داده و پیشتر به اتهام کلاه برداری از بانک به زندان افتاده است. با این حال همچنان موضوع کلاهبرداری وی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

مستند «آن پیامبر» ساخته شد

انجمن گفتگوی اسلام و مسیحیت با مشارکت اتخادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در پاسخ به ساخت فیلم آمریکایی و موهن به ساحت پیامبر اسلام(ص)، اقدام به تولید مستند «آن پیامبر»(THE PROPHET) کرده است.

اهدای گل و احادیث به جای آتش زدن سفارتخانه

در پی انتشار فیلم موهن به پیامبر اعظم(ص) تعدادی از اعضای جامعه مسلمانان مونترال روز شنبه بیستم اکتبر (۲۹ مهرماه ) در یکی از خیابان‌های این شهر به عابران گل رز و احادیث نبوی اهدا کردند.

جزوه: لجن پراکنی صهیونیست‌های صلیبی علیه بزرگ پیامبران

جریان لج نپراکنی، نه از سلمان رشدی، آغاز شده و نه به این فیلمها و کارتونها ختم می‌شود. گمان نکنید که مسئله، مسئله عده‌ای موجود عقب مانده است که نامشان برده می‌شود؛ چون چند قبطی مصری افراطی یا چند یهودی در آمریکا، بلکه خطوط ثابتی برای حمله به شخصیت پیامبر اکرم (ص) و تحریف این شخصیت بزرگ الاهی در کار است.

«انسان کامل» در پاسخ به فیلم موهن

کتاب مجازی «انسان کامل» نوشته «بهزاد حمیدیه» در راستای پاسخ به توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) منتشر شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.