کلاهداری: سینما باید اعتماد خانواده‌ها را جلب کند

وقتی یک فیلم مشخص نباشد به طور تقریبی برای چه گروه سنی است گاهی لحظه‌هایی وجود دارد که خانواده و افراد آن نمی‌تواند با آن ارتباط برقرار کنند، تنوع در نگرش‌ها به لحاظ مضمونی به پویا بودن این هنر کمک می‌کند اما باید تماشاگر و خواسته آن رکن اساسی فیلم باشد که چه چیزی را برای چه کسی و چه سنی می‌خواهیم بگوییم.

«قلاده های طلا» هرگز متوقف نخواهد شد

فیلم برداری فیلم «قلاده‌های طلا» که روز ۳۱ تیر پس از تصویربرداری از سکانس‌های اغتشاشات خیابانی و تجمعات غیرقانونی پس از انتخابات در میدان هفت تیر، به دلایل نامعلومی متوقف شده بود، دوباره از سر گرفته شد.

ژانر مجعول؛ سینمای سیاسی و جایگاه آن در ایران

در حال حاضر مسئولان و مدیران سینمایی، هریک برای نشان دادن چهره‎ای آوانگارد و هم‎پا با جریانات روز سینمایی از خود، در دام این جریانات می‎افتند و به‎جای راه‎اندازی حرکتی جدید بر اساس باورها و اعتقادات اصولی، با توجیهاتی از قبیل جذب فعالان سینمایی، گرفتار دیدگاه‎های غالب می‎شوند.

«جرم» بیشتر از «پایان نامه» لایق هو کردن است!

اگر در هو کردنهای حضرات مطبوعاتی، ذره ای ملاحظات تکنیکی و ساختاری و سینمایی مد نظر بود، بین دو فیلم جرم و پایان نامه به طور حتم، جرم بیشتر شایسته هو کردن بود. به خصوص که کلاهداری کارگردانی جوان و در آغاز راه است و کیمیایی کارگردانی با تجربه و پرسابقه.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.