«گلاب» و «رز قرمز» روایت‌های دروغین از ایران

با افزایش ضریب نفوذ و اثر گذاری جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان موج ایران هراسی و اسلام هراسی با مدیریت غرب به سردمداری آمریکا آغاز شد و به عنوان یک مشی مهم مورد توجه تولیدکنندگان عرصه های فرهنگی آمریکا نیز قرار گرفت و آن ها ایران هراسی و اسلام هراسی را به عنوان یک کار ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

حامی مالی فیلم ضدایرانی گلاب کیست+عکس

هزینه ساخت پروژه سینمایی «گلاب» حدود ۳۰ الی ۴۰ میلیون دلار برآورد شده است، این پروژه در شهر «عَمان» پایتخت کشور «اردن» فیلمبرداری خواهد شد و علاوه بر «استوارت»، کمپانی «اود لوت اینترتیمنت» متعلق به خانواده یهودی «پریتزکر» و «اسکات رودین»، یکی از تهیه‌کنندگان یهودی هالیوود این هزینه‌ را تأمین خواهند کرد.

تعیین«اسکار» برای فیلم‌های ساخته نشده!

یک مستندساز با بیان اینکه در آکادمی اسکار اهدای جوایز حتی برای چند سال آینده و برای فیلم‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند نیز مشخص شده است، گفت: ساخت فیلم «‌گلاب» بر اساس فیلمنامه مازیار بهاری که خود یکی از مهره‌های فتنه ۸۸ است، توسط یک مجری تلویزیونی، تنها در راستای سیاست‌های خصمانه لابی‌های صهیونیستی و آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران قابل ارزیابی است.

جدیدترین پروژه ضدایرانی هالیوود در اردن

گلاب قرار است از روی کتاب بیوگرافی مازیار بهاری، خبرنگار ایرانی الاصل بی بی سی ساخته شود.

اولین بازیگر فیلم ضد ایرانی «گلاب» انتخاب شد

جان استوارت که کارگردانی فیلم “گلاب” را بر اساس خاطرات مازیار بهاری در زندان ایران برعهده دارد، گایل گارسیا برنال را به عنوان اولین بازیگر این فیلم انتخاب کرد.

بعد از «آرگو» نوبت به «گلاب» رسید

پس از فیلم «آرگو» هم‌اکنون نوبت به پروژه ضد ایرانی دیگری با نام «گلاب» رسیده که «جان استوارت»،مجری تلویزیونی آن را کارگردانی کرده و یکی از تهیه‌کنندگان یهودی هالیوود با همکاری یکی از ثروتمندترین خانواده‌های آمریکایی تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.