انتخابات اخیر عراق و آینده سیاسی این کشور

دولت فعلی عراق برای رسیدن به اهداف سیاسی-اقتصادی اش راه سخت و پرپیچ و خمی را در پیش دارد و بازیگران مختلف داخلی و خارجی سعی می کنند برای کمک به آن و یا مانع تراشی بر سر راه آن نقش آفرینی کنند و این دولت و ملت عراق هستند که باید با بصیرت به شناخت دوست و دشمن خود بپردازند تا با اقداماتی سنجیده همانطور که از پس بحران داعش برآمدند، از پس بحران سیاسی-اقتصادی کشورشان نیز برآیند.

پیرامون نامه سردار سلیمانی به صاحب خانه البوکمالی

نامه حاج قاسم به صاحب خانه ی البوکمالی که از منزلش به عنوان مقر استفاده کرده بود دو تذکر داشت:

گوشه ای از سیره نبوی در جنگ و جهاد
مطالبه امام مبنی برتحقق عملی وحدت

سردار جعفری در واکنش به اظهارات پمپئو:«قاسم سلیمانی» سرزمین‌های اسلامی را از لوث تروریست‌های دست‌نشانده آمریکا پاک کرد

فرمانده کل سپاه در واکنش به اظهارات سخیف پمپئو علیه فرمانده نیروی قدس سپاه با تاکید بر اینکه همگان می‌دانند تدبیر بی‌نظیر قاسم سلیمانی سرزمین‌های اسلامی را از لوث وجود تروریست‌های تکفیری دست‌نشانده شما پاک کرد، گفت: بیش از این آمریکا را بی‌آبرو نکنید.

و ما ادراک ما بسیجی…

جوهره اصلی بسیجی، نظامی‌گری او نبود. همه طرّاحان نظامی جهان را دست ‌برسر و کلافه کرده بود ولی این نبود آنچه بسیجی حق داشت بدان ببالد و سر به آسمان بساید. چیز دیگری در این میانه بود…

عکس: حاج قاسم سلیمانی در مسجد الاقصی

در آستانه روز جهانی قدس یکی از کاربران فلسطینی توئیتر عکس حاج قاسم سلیمانی در مسجد الاقصی را در اکانت خود منتشر کرد

اعلام موجودیت لشکر دانشجویی طریق‌القدس برای مبارزه با اسرائیل

ما گروه‌های خودجوش دانشجویی پس از تشکیل و سازمان دهی خود جوش دانشجویی در ذیل «سازمان بسیج دانشجویی» متشکل شده‌ایم و تقاضا داریم تا افتخار حضور در این باب جهادی را به عنوان نیروهای آماده به رزم خود از ما دریغ نفرموده تا در این حرکت خداپسندانه که اجر عظیمی در پیشگاه خدای قهار دارد، شریک باشیم.

سه شاخص برجسته عملیات آزادسازی تکریت

براساس اطلاعات میدانی نفرات ارتش و مجاهدین حاضر در این عملیات به رقم چشمگیر ٣٦ هزار نفر می رسند که نشان از حضور جدی و پرشور مردم و نیروهای ارتش برای آزادسازی مناطق اشغالی عراق دارد. این حضور پررنگ بیانگر این واقعیت است که مردم عراق و نیروهای مردمی به طور جدی به پیروزی نهایی بر داعش باورمند شده اند.

ژنرال‎آمریکایی: قاسم‎سلیمانی اسطوره است

یکی از ژنرال‌های آمریکایی، قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را یک “اسطوره” خواند که نقش بزرگی را در جنگ بازی کرده و تجربه بالایی دارد.

ناگفته‌های حصر در رمز عبور

هشتمین شماره «رمز عبور» در ۱۶۰ صفحه و با تیتر اصلی «ناگفته‌های حصر» منتشر شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.