پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ/ بخشی از کارنامه سیاه قاضی‌زاده‌هاشمی، وزیر مستعفی دولت روحانی

وزرا به جای استعفا، باید در دادگاه حاضر شوند و پاسخگوی مشکلات اقتصادی که بوجود آوردند باشند

کلیپ/ نمودارها را نقاشی کرده‌اید؛ پاسخ منطقی وزیر سابق بهداشت به انتقاداتِ برنامه #ثریا

مجری برنامه بعد از اینکه نمودارهای افزایش چندبرابری هزینه‌های درمان را به دلیل اجرای #طرح_تحول_سلامت به وزیر نشان می‌دهد از وی علت این افزایش چند برابری را می‌پرسد
و اما پاسخ حیرت‌انگیز قاضی‌زاده هاشمی: هیچ تردیدی ندارم این نمودارها اشتباه است و با دست کشیده‌اید! جامعه پزشکی را متهم و تعبیر به فساد می‌کنید که تعبیر درستی نیست.

سرپرست جدید وزارت بهداشت حامی سابق طرح تحول و معترف امروز به شکست

دکتر ‏نمکی سابقاً منتقدان طرح تحول سلامت را همان مخالفان برجام خوانده بود که بیمارگونه به دولت تاخته و از هر کار مثبت دولت جز شکست تفسیر نمیکنند!
حال خود اوست که بر صحبتهای مخالفین صحه گذاشته و گفته از ۹۲ تاکنون بودجه وزارت بهداشت ۴۰۰% افزایش یافته و امکان تزریق پول بیشتر وجود ندارد!

افزایش ۳/۴ برابری دریافتی پزشکان از بیمه سلامت با اجرای طرح تحول

با اجرای طرح تحول سلامت میزان پرداختی صندوق بیمه سلامت به پزشکان از ۳۷۷ میلیارد تومان به ۱۲۷۴میلیارد تومان (نزدیک به ۳/۴ برابر شده است.
آیا با طرح تحول قاضی زاده وزیر بهداشت فقط می‌خواست جیب پزشکان را پر کند؟ یا هدفش کاهش هزینه‌های درمان و بهبود سلامت ایرانیان بود؟

کلیپ/ ویدئوچکِ برنامه ثریا در مورد بودجه طرح تحول سلامت

مجری ثریا: بعد از برنامه قبلی با حضور وزیر، سه ماه تعطیل شدیم، و‌ بیش از دو سال در این خصوص سکوت کردیم ولی خوشحالیم که امروز آقای نوبخت هم متوجه نقایص جدی طرح تحول سلامت و هزینه های بیش از حد آن شده‌اند!
آقای وزیر! به جای استعفا، پاسخگو باشید و نقایص طرح تحول را اصلاح کنید

او رفت چون همه بودجه سلامت را به جیب پزشکان ریخته بود

افزایش نجومی هزینه های درمانی بیمه تامین اجتماعی قبل و بعد از طرح تحول سلامت نشان میدهد، قاضی زاده هاشمی برای فرار از شکست، بحث استعفا را مطرح کرده است!

دوران گروکشی سیاسی تمام شده/ وزیر بهداشت پاسخگوی خرابی‌های به بار آورده‌اش باشد

استعفا برای وزیر بهداشت کم است! چنین بی تدبیری‌ها و سوء مدیریت‌هایی لایق استیضاح است! لایق بازخواست و پاسخگویی و اجبار به جبران.

تکیه به توان داخلی جزء باورهای دولت نیست

قاضی زاده هاشمی بیان داشت: حرکت کلی دولت در راستای تکیه بر توان داخلی نمی باشد و این مسئله با زور مجلس و یا دستور مقام معظم رهبری درست نمی شود چرا که در باورها درونی دولت نیست و از درون نمی جوشد.

جناب وزیر، مرهم نیستی لا اقل نمک بر زخم نباش…

وزیر میلیاردی بهداشت که برای متقلب و متهمی چون حسین فریدون وثیقه می گذارد تا او آزاد شود، با روحیه تبختر و تکبر پیرمردی که از هزینه های بالای فیزیوتراپی گلایه می کند را با الفاظی زننده تسمخر می کند تا جمعیت حاضر بخندند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.