به دولت می‌گوییم قانون‌مدار باش اما خودمان

نماینده تهران در صحن علنی مجلس گفت: ما به دولت می‌گوییم قانون‌مدار باش اما خودمان به گونه‌ای دیگر عمل می‌کنیم و این هیچ تأثیری ندارد، فرد فرد ما باید به گونه‌ای باشیم که وقتی مسأله‌ای را مطرح می‌کنیم اول به خودمان بگوییم.

دلیل قانون‌گریزی، اشخاص هستند نه قانون

یکی از دلایل اصلی که موجب قانون‌گریزی می‌شود، هوای نفس و نفسانیت است، چراکه انسان می‌خواهد خودمختار باشد و چیزی مانع اراده او نباشد.

آیا اصولگرايان به نتيجه انتخابات تمكين نخواهند کرد؟

اگر ديروز فتنه‌گران به زعم خود معتقد بودند مجريان و ناظران انتخابات به قانون عمل نكرده‌اند و به جاي در پيش گرفتن روند قانوني اعتراضاتشان،‌ تهمت تقلب در انتخابات را به نظام جمهوري اسلامي و دست‌اندركاران انتخابات زدند و در نهايت هم منجر به آن حوادث ناگوار شد امروز هم متأسفانه شاهديم معترضين به ردصلاحيت‌ها كه اغلب خود را زير پرچم اصولگرايي هم مي‌دانند به زعم خود معتقدند وزارت كشور در بررسي صلاحيت‌ها به قانون عمل نكرده است و به همين بهانه خواسته يا ناخواسته مجريان انتخابات را به دفاع از يك جريان خاص و حذف جريان خاص ديگر متهم مي‌كنند فارغ از اينكه با اين كار از هم اكنون سلامت مجريان انتخابات و درنهايت سلامت انتخابات را دچار نشكيك مي‌كنند!

بازگشت شاهان، سودجویان پر اشتها

در واقع در جریان ترافیک در تهران، بلکه سایر شهرها، این باطل و زور است که پیروز است و آنان که مسیر حق می‌پیمانند عقب افتاده و مغبون رقم می خورند. این در صحنه‌ای که اکثریت قریب به اتفاق مردم، با آن …

سبزها بازی آرژانتین را به راهپیمایی ترجیح دادند

صبح این روز آشوب طلبان در سایت بالاترین و شبکه های اجتماعی خبر از آغاز حرکت های اعتراضی پس از تعطیلی ادارات در بعد از ظهر به صورت راهپیمایی های برق آسا! داده و اسامی بعضی میادین اصلی را برای اینکار اعلام کرده بودند اما همه چیز تحت تاثیر بازی آرژانتین- نیجریه و بازگشت مارادونا به جام جهانی قرار گرفت تا سبزها نشستن پای تلویزیون را به گرمای خرداد ماه خیابانهای تهران ترجیح دهند و تنها اتفاق مهم در بعد از ظهر این روز ترافیک عصرگاهی در مناطق مرکز تهران باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.