عامل قاچاق بی تدبیری است نه ارزانی

واکنش محسن مقصودی مجری برنامه ثریا به صحبت های روحانی:

کلیپ/ سلطان سکه واقعی بانک مرکزی است نه آن کسی که سکه خرید!

میلاد گودرزی؛ سردبیر آوانت ای وی در برنامه پایش: سلطان سکه واقعی بانک مرکزی است نه آن کسی که سکه خرید!/ سلطان واقعی قاچاق، «گمرک» است!
چندمثال از قاچاق‌هایی عجیب از مبادی رسمی؛ از جازدن ضایعات شیشه بجای کریستال چک تا وارد کردن ۷هزارکیلو شال و روسری بعنوان بار مسافری!

قاچاق رئیس اتحادیه بارفروشان تهران محرز شد

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان تهران از احراز تخلف رئیس اتحادیه بارفروشان مبنی بر قاچاق میوه خبر داد.

کشف دوباره چندین تن میوه قاچاق از میدان تره‌بار تهران

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از کشف چندین تن تمبر هندی و انگور شیلیایی قاچاق از میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران خبر داد و گفت: میوه‌های قاچاق یادشده طی روزهای گذشته کشف و ضبط شدند.

قاچاق گازوئیل با اتوبوس گردشگری!

یک دفتر خدمات مسافرتی، گردشگران ایرانی خود را با اتوبوسی به ارمنستان فرستاد که حدود ۹۰۰ لیتر سوخت گازوئیل در زیر آن جاسازی شده بود!

مجازات قاچاق مشروبات الکلی تشدید می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات طرحی را به تصویب رساندند که در صورت تصویب نهایی آن، مجازات قاچاق مشروبات الکلی خارجی تشدید خواهد شد.

کالای بی‌کیفیت وارداتی در بازارتهران جاخوش کرد

بازار بزرگ تهران با عرضه گسترده کالاهای چینی، تایلندی و ترکی محلی برای جولان واردکنندگان شده است در حالی امکان تولید تمام محصولات مشابه خارجی در کشورمان وجود دارد؛ گزارش پیش رو به بیان انتظارات و دغدغه‌های مشتریان می‌پردازد.

ایرانی‌ها چقدر آرایش می‌کنند؟

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ایران از نظر جمعیت هفدهمین کشور جهان است اما از نظر مصرف لوازم آرایشی هفتمین کشور دنیاست، واردات رسمی لوازم آرایشی حدود یک میلیارد دلار در سال است اما بیش از این میزان مواد آرایشی قاچاق وارد کشور می‌شود.

سهام اپل با عرضه آیفون 6 سقوط کرد

در شرایطی که هنوز یک ماه از عرضه محصول جدید کمپانی اپل با نام “آیفون 6” نمی گذرد اما خم شدن این محصول جدید نه تنها با حاشیه های بسیاری مواجه بوده بلکه باعث سقوط شاخص سهام این کمپانی نیز شده است.

واردات موبایل و تبلت تنها با گارانتی معتبر

مدیر کل مبارزه با کالاهای هدف ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: واردکنندگان موبایل و تبلت باید خدمات پس از فروش خود را در مرکز اصناف ثبت کرده تا مجاز به واردات باشند.