اصول دین ما

شهید مالکوم ایکس:دین ما به ما یاد داده از قانون اطاعت کنیم، به همه احترام بگذاریم، فروتن و صلح جو باشیم. اما اگر کسی به شما تعدی کرد او را به قبرستان بفرستید.

قبر 102 میلیون تومانی در حرم رضوی

خرید قبر در حرم مطهر رضوی دست کم از 100میلیون تومان آغاز می شود و قیمت های باورنکردنی را به خود اختصاص می دهد، همچنین در قبرستان خواجه ربیع نیز قیمت ها از هشت میلیون تومان شروع شده و تا ۷۰ میلیون تومان ادامه پیدا می کند. با این حال باز هم متقاضی برای خرید قبر، فراوان است. حال قضاوت با شما قیمت یک متر خانه آخرت به اندازه چند متر خانه در دنیاست؟

شایعه رها کردن جسد در گورستان اندیمشک

شایعه مردن یک زن بیمار در بیمارستان اندیمشک و رها کردن آن در قبرستان این شهر بازتاب زیادی داشت؛ هر چند مسئولان بیمارستان اندیمشک آن را تکذیب کرده و می‌گویند داستانی دروغین است.

اين نگهبان ساده،يار خاص امام‌زمان(عج) بود

تخت فولاد اصفهان، همچون گنجينه اي است كه گوهرهاي نايابي را در دل خود نگه داشته است و اسرار مگو در باب اين گوهرهاي ناياب بسيار دارد!

خلاقیت چینی‌ها؛ سنگ قبرها قرآن می‌خوانند

به نظر می‌رسید ساختن چراغ خواب‌هایی با طرح ضریح معصومین(ع) آخرین دست‌درازی چینی‌ها به فرهنگ مذهبی ما باشد، اما کم‌لطفی وزارت ارشاد و دیگر سازمان‌های متولی، باعث شده چینی‌ها پا را فراتر بگذارند و سر از قبرستان‌های ما درآورند و ما را در آن دنیا نیز به حال خودمان رها نکنند.

نبش قبور در عربستان رونق گرفته است

این افراد پس از حفر قبور، حتی سنگهایی را که داخل قبرها دارای نقش و نگار هستند به سرقت می برند.

واقعیتی به نام دلالان قبر!

دربعضی ازقبرستان‌های تهران یک مترزمین قبر از چندین متر زمین در جردن، نیاوران، فرمانیه و…. گران‌تر است!؟

اموات خود را مجازی زیارت کنید!

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: این سازمان در حال آماده سازی نرم افزاری است که افراد بتوانند متوفی خود را به صورت مجازی زیارت کنند.

شعارنویسی روی قبر فرمانده اسرائیلی +عکس

قبر فرمانده اسرائیلی که در سال ۱۹۵۰ دستور تخریب وسیع اماکن مذهبی مسلمانان را صادر کرده بود با اسپری‌های رنگی و شعارنویسی هدف حمله قرار گرفت.

مردگان هم از دست وهابی‌ها در امان نیستند!

تروریست‌های وهابی سوری که مسجد اسامه بن زید شهر حلب را تبدیل به مقر خود نموده‌اند اقدام به نبش قبر پدر مفتی سوریه و پسر او نموده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.