پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

افشای هویت گردانندگان «ایران اینترنشنال» انزجار ایرانی‌ها از این شبکه را در پی داشت

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی شرکت‌های تبلیغاتی کل ایران گفت: افشای ماهیت تأمین‌کنندگان مالی «ایران اینترنشنال» باعث شد تا در میان ایرانیان داخل و خارج کشور موجی از نفرت علیه گردانندگان این شبکه به وجود آید.

در حاشیه قتل روحانی جوانی که قربانی بی تفاوتی مسئولین شد

اخیرا روحانی جوانی توسط یک بزهکار در مترو تهران به قتل رسید، بزهکار استدلال خود را برای قتل این روحانی بی گناه در عدم دریافت حق و حقوقش و بی توجهی به مطالباتش پس از مراجعه به مجلس شورای اسلامی عنوان کرده است.

قاتل پزشک اردبیلی دستگیر شد / انگیزه قتل مشخص نیست

مسئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر 23 ساله‌ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان 23 ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

پشت خطی‌ها، گوشت قربانی مسئولان

انگار اجل با او هم‌قدم شده بود. باد به پایش پیچید، چادرش به میله‌های ریل گیر کرده بود، تقلا کرد خودش را رها کند اما نمی‌شد و چند لحظه بعد … صدای جیغ خفیف زنی جوان در بین سوت غول آهنی محو شد. همسایه‌هایی که از سر شوق یا بیکاری از پنجره به آمدن قطار نگاه می‌کردند، یک آن، تکه‌تکه شدن همسایه‌شان را به چشم دیدند.

کودک ۲ ساله؛ کوچک‌ترین قاتل جهان!

تیراندازی تصادفی یک پسر بچه دو ساله به مادرش در ایالت آیداهوی آمریکا در روز گذشته منجر به یتیم شدن او شد، اما سوال اینجاست که اینگونه کشتارها در آینده چقدر می‌توانند تکرار شوند؟

حکم قصاص ریحانه جباری اجرا شد

ریحانه جباری محکوم به قصاص صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.

آخرین وضعیت پرونده قتل ذاکر اهل بیت(ع)

سید محمد احمدی از وکلای مدافع خانواده های مقتولان جنایت آتش سوزی عمدی نوشهر از برگزاری دادگاه رسیدگی به این پرونده در ۴ آبان خبر داد.

اعلام حکم مبارک به 8 آذر موکول شد

در جلسه امروز که برای اعلام حکم درباره اتهامات علیه مبارک در قتل تظاهرکنندگان تشکیل شده بود، حسنی مبارک، فرزندانش، وزیر کشور و 6 معاون وی حاضر بودند.

حکم پرونده ستار بهشتی قطعی شد

حکم شعبه ۱۰۵۷ دادگاه جزایی تهران مبنی بر محکومیت مامور پلیس متهم در پرونده فوت ستار بهشتی به سه سال حبس تعزیری، دو سال اقامت اجباری در برازجان و ۷۴ ضربه شلاق به اتهام توهین و فحاشی از سوی شعبه ۱۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران قطعی شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.