پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سیاست کی‌بود‌کی‌بود من‌نبودم نخ‌نما‌شده‌است

اصلاح‌طلبان به خوبی واقف هستند که در ماجرای پرونده آقای رحیمی اولین کسانی که این موضوع را مورد بررسی قرار دادند اصولگرایان بودند. پس بنابراین بهتر است دست از سیاست «کی بود کی بود،‌من نبودم»‌ بردارند.

سناریوی‌جدید براي رفع‌حصر سران‌فتنه

پیشنهاد این گروه این بوده است که جلسه در منزل هاشمي برگزار شود و از حسن روحاني، سيد محمد خاتمي و آيت‌الله موسوي اردبيلي برای شرکت در آن دعوت به عمل آید.

روایت شاهد عینی از نقش علیخانی در تشنج در سخنرانی هاشمی

هنگام مراسم، عده‌ای با اتوبوس برای حضور در این جلسه آمدند که البته چون کارت دعوت نداشتند، از ورودشان جلوگیری شد اما آقای علیخانی شخصاً تلاش زیادی کرد و نهایتاً با رایزنی توانست آنها را وارد حسینیه کند.

نظرات جالب مشاور هاشمی درباره بازداشت مهدی هاشمی

مشاور امور پارلمانی رئیس تشخیص مصلحت نظام بازگشت مهدی هاشمی به ایران را تدبیر نظام دانست و با ابراز امیداوری از اینکه رأی دادگاه درباره وی عادلانه خواهد بود، گفت: بازداشت مهدی، مخالفان هاشمی را خلع سلاح کرد.

علیخانی: دانشجویان می‌خواهند سنگر مجلس را فتح کنند!

توهین این نماینده اصلاح طلب به دانشجویان درحالی صورت گرفته که نهادهای دانشجویی نظیر بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، دفتر تحکیم وحدت و جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزارکننده تجمع اعتراضی در مقابل مجلس شورای اسلامی بودند که با استقبال گسترده دانشجویان روبرو شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.