نمایندگان کنگره بدون پول قدمی بر نمی‌دارند

شورای اطلاعات ملی آمریکا به صراحت بیان می کند که در 2030 می گویند در دنیا هیچ قدرت هژمونی نخواهیم داشت و جهان چند قطبی می شود که متشکل از شبکه ها و اتحادیه ها است. این درمورد قدرت سخت بود.و هرچه دنیا جلو میرود نقش قدرت نرم بیشتر می شود و نقش قدرت سخت کم میشود.یعنی نقش دیپلماسی عمومی پررنگ تر می شود

ظرفیت فضای مجازی در ترویج اقتصاد مقاومتی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قدرت نرم‌افزاری انقلاب اسلامی بر قدرت‌های سخت‌افزاری و جنگ‌افزاری غلبه داشته است، گفت: یکی از این عرصه‌ها، فضای مجازی است که هر وبلاگ و سایتی کنار یکدیگر می‌توانند قدرت بزرگی ایجاد کنند.

قدرت «سخت» غرب در حصار قدرت «نرم» ایران

ایزدی گفت: امروز با وجود به این که هزینه نظامی آمریکا به تنهایی بیش از مجموع تمام هزینه های نظامی کشور های دنیاست، اما توان حمله نظامی به ایران را ندارد. علت آن حمایت ملت‌هایی است که به خاطر قدرت نرم ما که ریشه در آرمان‌های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی دارد، توان قدرت سخت غربی‌ها را محدود کرده است.

هجمه به رهبری گرانیگاه براندازی نرم

اعتبار زدایی از شخصیت حقیقی آیت الله خامنه ای اما محور اساسی نظام سلطه در ایام فتنه 88 و پس از آن بوده است. آماجی که بخش عمده جنگ نرم آن را به خود اختصاص می دهد و البته با همراهی تام و تمام جبهه داخلی آنان و فتنه گران نیز همراهی شده است

حاكميت سياسی نظام بر نهادهای فرهنگی و خاكریز فتح نشده انقلاب

اگر مقصود مديران و منابع انساني و نيروهاي فرهنگي و هنري است كه علي الظاهر ايشان نيز يا نيروهاي انقلاب و خودی اند، و يا همه به مباني و ساختار نظام سياسي جمهوري اسلامي يا معتقد بوده اند و يا ملتزم. پس چگونه است كه از نگاه ديده بان بيدار انقلاب خاكريز فرهنگ و هنر هنوز هم به دست انقلاب اسلامي نيافتاده است؟

جنگ بر سر قدرت نمادین؛ فرصت را دریابیم

خود انرژی هسته ای برای ما موضوعیتی ندارد. نه این که مهم نیست، ما باید به آن دست پیدا کنیم و خواهیم کرد. مهم تربیت انسان هایی است که با تمام توان در این حوزه ها وارد شوند و با روحیه جهادی کارامدی جمهوری اسلامی را در میان این همه فشار و ظلم و تهدید و….اثبات کنند .

«جنگ نرم» نزد ايرانيان است و بس!

نویسنده‌ی مقاله‌ی «جنگ نرم، آسیب‌شناسی یک باور»، در واکنش به یادداشت «جنگ نرم» بازخوانی «قدرت نرم» نیست، ابتکار ایرانیان است» یادداشتی را برای سایت تریبون ارسال کرده است که در ادامه خواهید خواند.

«جنگ نرم» بازخوانی «قدرت نرم» نیست، ابتکار ایرانیان است

هدف «جنگ نرم» نشان دادن فریب و مقابله با فریب است، با قدرت نرم تقابلی به وجود می‌آید که سلاح آن اغواست، جنگی اتفاق می افتد که نباید اسم آن (جنگ) آورده شود، جنگی بی سر و صدا و بدون خونریزی!

کرسی های آزاد اندیشی و تهاجم دانایی محور

جریانی که قصد دارد براساس قدرت نرم حرکت کند باید بداند که اولین سطح تاثیرگذاری در حوزه مبانی معرفتی است… جنگ رسانه ای در دهه های اخیر بر اصولی متکی است.بخشی از این اصول شان، اعتمادسازی مولفه های صادق.این موضوع موجب شده است که رسانه ها اهمیت زیادی در جنگ نرم پیدا کنند … تاسفانه ما نظریه سازی ومقابله با جنگ نرم را در این جنجال سازی ها تعقیب می کنیم که برخی ناکامی ها در اثر همین عملکرد بوده است…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.