پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

گوشت برزیلی، ایران و انتقال سفارت برزیل به قدس

برزیل بزرگ‌ترین صادرکننده‌ی گوشت قرمز حلال دنیا است و عمده‌ی مشتریانش را کشورهای بزرگ اسلامی از جمله ایران شکل می‌دهند و حالا با روی کار آمدن دولت جدید و روابط نزدیک وی با صهیونیست، احتمال انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی رو به افزایش است.

۲۰۰ روز از راهپیماییهای بازگشت در غزه گذشت

تاکنون ۲۰۶ فلسطینی به شهادت رسیده و بیش از ۲۲ هزار نفر نیز زخمی شده‌اند.
جنبش های مردمی، دانشجویی در ایران اسلامی کجا هستند؟
به امید پیروزی مقاومت مردم فلسطین و آزادی قدس شریف…

ایده هایی برای دفاع واقعی! از قدس

هر اتفاقی می افتد خیلی ها اولین سوال شان این است که چه ایده ای دارید که اجرا کنیم؟ برای پاسخ مجبور می شوم چند سوال بپرسم: هدف تان چیست؟ چه توانی دارید؟ چقدر وقت دارید؟ و…؛ ماجرای قدس هم از این قاعده مستثنا نیست.

راه قدس خیلی وقت است از کربلا گذشته است

دیروز رزمنده‌ها برای آزادی مسجد جامع خرمشهر می‌جنگیدند و در آرزوی رسیدن به کربلا بودند. روی در و دیوار آبادان می‌نوشتند راه قدس از کربلا می‌گذرد. در پادگان دوکوهه ذکر سینه زنی شان این بود:
“بهر آزادی قدس از کربلا باید گذشت، از کنار مرقد آن سرجدا باید گذشت.”

چرا قدس مسئله اصلی ما نیست؟!

در شرایطی که هجمات اخیر صهیونیست‌ها به قبله‌ی نخست مسلمین، بازتاب‌ها اجتماعی زیادی در فضای کشورهای عربی و اسلامی بدنبال داشته، بی‌تفاوتی اجتماعی و رسمی در ایران در قبال مساله قدس و فلسطین را می‌توان در علل و عواملی متعدد جستجو کرد که بنظر این سه مورد شاخص‌تر از مابقی است.

عکس: با خامنه‌ای تا فتح قدس همراهیم

اعضای مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.‌

تی شرت فلسطین

تشکل‌های مردمی و راه‌کارهای کمک به فلسطین

این نوشتار مقدمه ای است برای نشان دادن این که راه های زیادی برای نابودی اسرائیل وجود دارد. برای ما که در درون کشوری زندگی می کنیم که دشمن اول اسرائیل است و اساساً وجود آن را نامشروع می‌داند و به این جهت هیچ ارتباطی با او ندارد و از همین رو در ظاهر راهی برای ضربه زدن به اسرائیل برایش وجود ندارد راه های بسیاری هست. این راه ها آنقدر زیاد است که قابل احصاء و شمارش نیست و محدودیت و بن بست در آن ها وجود ندارد.

عکس:حامد زمانی در راهپیمایی روز قدس‌

حامد زمانی خواننده جوان کشورمان امروز در اجتماع پرشکوه مردم روزه دار اصفهان در روز قدس حاضر و اجرای برنامه کرد. زمانی در میدان امام شهر شهیدان ترانه های «قدس» ، «صبح امید»، «مرگ بر آمریکا» و آخرین اثر منتشر شده اش «می‌کشیم» را اجرا کرد.

گفت‌وگو با اولین سفیر فلسطین در ایران

یکی از ثمره‌های انقلاب اسلامی مبارک، تأسیس سفارتی برای فلسطین به جایگزینی سفارت رژیم صهیونیستی است که بیانگر پس گرفتن بخشی از سرزمین‌های اشغالی‌مان نیز است. این پیروزی معنوی دارای اهمیت ویژه‌ای در سطح منطقه و جهان است.

اسرائیل در قدس مدرسه یهودی می‌سازد

سازمان ملل و اغلب کشورها شهرک‌های اسرائیلی را غیرقانونی می‌دانند زیرا این اراضی در جنگ سال ۱۹۶۷ از سوی اسرائیل به اشغال درآمد و بنابراین مشمول معاهده ژنو می‌شود که به موجب آن ساخت و ساز در اراضی اشغالی ممنوع است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.