رزمایش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب با هدف سرکوب انتفاضه فلسطینیان در کرانه باختری رزمایش نظامی گسترده برگزار کرد.

20هزار منزل قدس در لیست تخریب اسراییل

مدیر مرکز حقوق اجتماعی و اقتصادی قدس اعلام کرد رژیم صهیونیستی 20 هزار منزل متعلق به فلسطینیان را به بهانه نداشتن مجوز در نوبت تخریب قرار داده است.

درگیری شدید در قدس اشغالی

صبح امروز (شنبه) درگیری شدیدی در روستای «حزما» در قدس اشغالی به وجود آمد، همچنین در ساحل غزه نیز اشغالگران به سوی ماهیگیران، تیراندازی کردند.

مهاجرت معکوس صهیونیست‌ها از فلسطین

«مهاجرت به فلسطین به منزله خونی است که ادامه حیات اسرائیل را بیمه می‌‌کند و ضامن امنیت و آینده اسرائیل است.» این جمله‌ای از سخنان بن گورین، اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی است که ضرورت مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی را برای صهیونیست‌ها نشان می‌دهد. ضرورتی که مدتی است صهیونیست‌ها را به تکاپو انداخته است.

آژیرخطر در شهر صهیونیست‌نشین به‌صدا درآمد

رسانه‌های اسرائیلی از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک صهیونیست‌نشین «کوخاو یاکوف» واقع در کرانه باختری از بیم حضور فردی مهاجم خبر داده‌اند.

قدس و مسجدالاقصی در قلب خطر قرار گرفته‌اند

رئیس دفتر سیاسی حماس در سخنانی ضمن هشدار در مورد وضعیت خطرناک مسجدالاقصی و قدس اشغالی از تمام اعراب و مسلمانان خواست هر چه زودتر موضعی جدی در این خصوص بگیرند و برای دفاع از آن به پا خیزند.

هشدار «محمود عباس» به آمریکا

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با ارسال نامه‌ای به دولت آمریکا ضمن هشدار درباره وضعیت کنونی قدس، خواستار مداخله این دولت برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی در این منطقه شد.