مداحی: للقُدسِ نحنُ قادمونْ

میثم مطیعی در مداحی عربی «للقدس نحن قادمون …» علاوه بر توصیف سختی ها و مصیبت های اباعبدالله (ع) و اهل بیت ایشان، به جایگاه قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمانان و معراج گاه پیامبر اشاره نموده و تاکید می کند که: جوانان مسلمان! سلاح‌هایتان را به سوی اسرائیل نشانه بگیرید.

موج تبلیغاتی آرمان قدس در پیاده‌روی اربعین

هیئت محبین اهل بیت(ع)، هیئت دانشجویان و دانش آموختگان هنر و رسانه، پلاکاردهای زیر را برای یادآوری آرمان آزادسازی قدس شریف و ایجاد موج تبلیغی در این راستا در راهپیمایی اربعین امسال طراحی کرده است.

هشدار مفتی قدس به حفاری‎ها در قدس

شیخ رائد صلاح، مفتی قدس و رهبر جنبش اسلامی فلسطین در 1948 درباره تسریع حفاری های رژیم صهیونیستی در بیت المقدس هشدار داد.

فیلم: قبور ساختگی جدیدترین سناریو یهودی‌سازی قدس

ایجاد قبور ساختگی در اطراف مسجد الاقصی یکی از جدید‌ترین شیوه‌های صهیونیست‌ها برای یهودی‌سازی قدس شریف است.

قبرهای ساختگی صهیونیست‌ها در قدس

شهرک‌نشین‌های صهیونیست با حمایت ارتش این رژیم و با هدف از بین بردن آثار اسلامی شهر قدس به ایجاد قبرهای ساختگی در این شهر اشغال شده روی آورده‌اند.

برگزاری نخستين تظاهرات رسانه‌‌ای «حمايت از قدس» در سطح جهان

نخستين تظاهرات رسانه‌ای «حمايت از قدس» با پخش مستقيم برنامه از سوی سراسر شبكه‌های ماهواره‌ای عربی جهان با همت اتحاديه توليدكنندگان عرب، جمعه 12 اسفندماه، برگزار خواهد شد.

اگر مسجدالاقصي را ويران كنند …

اسراییل از واکنش‌های احتمالی و مورد انتظار فلسطینی، عربی و یا اسلامی هراسی ندارد… چیزی بیشتر از آنچه که همه می‌دانیم اتفاق نخواهد افتاد و آن هم محاصره‌ی فلسطینیان ساکن بیت‌المقدس، گریه بزرگان و علماء ، دعوت به برپایی‌ تظاهرات‌ در جهان عرب و اسلام، درخواست نشست‌های فوق‌العاده توصیه‌های آمریکا به خویشتن داری است …

نتانیاهو: بیت‌المقدس پایتخت ابدی اسرائیل است!

“بنیامین نتانیاهو ” در نشست سالانه آيپاک با رد انتقادهای بین‌المللی درباره طرح‌های اسرائیل برای گسترش شهرک‌سازی‌ها در بخش شرقی بیت‌المقدس مدعی شد: بیت‌المقدس پایتخت اسرائیل است… شهردار بیت‌المقدس گفت:به جای ۱۶۰۰ واحد مسکونی، ۵۰ هزار واحد مسکونی جدید می‌سازیم… مسئله سازش و گفت‌وگو هرگز درباره بیت‌المقدس انجام نخواهد گرفت

ما پسته می‌خوریم، قدس عضه

راه قدس نه از کربلا که از خود قدس می گذرد… من اولین جایی که برای عید دیدنی رفتم قدس شریف بود. سنگ مزار پدرم را هدیه دادم به دست کودکی گستاخ و بازیگوش که دارد جان می دهد زیر دست دیوار حائل. نه! تو باید زنده بمانی ای کودک مجروح. تو آخرین امید قبله اول هستی و داری جور عید دیدنی ما را پس می دهی. ما داریم پسته رفسنجان می خوریم، تو با خیال راحت جان بده! …

مسجد الاقصی در خطر است!

این عکس در در روزنامه ها و سایتهای رژیم صهیونیستی منتشر شده است و اخباری مرتبط با آن موجود است که به صراحت گفته اند در تاریخ 25 مارس هیکل سلیمان بر مکان مسجد الاقصی قرار خواهد گرفت و زلزله ای در تاریخ بین 16 تا 24 مارس پیش بینی کرده اند که موجب تخریب مسجد الاقصی خواهد شد. هیکل سلیمان نیز از سالها پیش توسط گروههای تندرو یهودی صهیونیست ساخته شده است و تنها منتظر تخریب مسجد الاقصی هستند تا ان را به مکان مسجدمنتقل نمایند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.