معامله برلوسکنی و قذافی برای امام موسی صدر

اگر خدای نکرده اتفاقی در لیبی برای امام افتاده بود، تاکنون سند آن را منتشر می‌کردند پس معلوم است خودشان نیز هیچ سندی ندارند و به همین دلیل ما باید تلاشمان را بیشتر کنیم در واقع این شرایط ما را امیدوراتر می‌کند.

تخطی فرزندان قذافی از تحريم‌هاي سازمان ملل

دو تن از فرزندان معمر قذافي ديکتاتور سابق ليبي با نقض تحريم هاي سازمان ملل، در کشور عمان مقيم شده اند.

موسی صدر به دستور قذافی اعدام شد

این منبع بلندپایه عربی در گفتگو با روزنامه «الرای» کویت اظهار داشت عبدالله السنوسی در اعتراف‌های خود گفته است که موسی صدر رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان پس از دستور معمر قذافی مبنی بر بازداشت وی در ماه آگوست ۱۹۷۸اعدام نشده است.

احتمال حبس امام صدر در مرز لیبی و چاد

دولت مصر مي‌گويد كه در مرز چاد و ليبي قسمت‌‌هايي وجود دارد كه در اشراف هيچ دولتي نيست. اين منابع اطلاعاتي مي گويند در آنجا چند زندان و بازداشتگاه است كه ممكن است آقاي صدر آنجا باشند.

ارتباط مهدی هاشمی با خانواده قذافی!

همکار متواری نشریات زنجیره‌ای در پاسخ به حمله یک سایت اینترنتی حامی مهدی هاشمی، برخی نکات قابل تامل را درباره ارتباطات و مکالمات خود با نامبرده منتشر کرد.

جنازه قذافی سوژه نقاشان می‌شود+عکس

جسد معمر قذافی که در اکتبر ۲۰۱۱ به دست انقلابیون لیبیایی کشته شد سوژه نقاشان اروپایی و آسیایی شد.

پسر قذافی کشته شد

با اعلام موضع رسمی سخنگوی کنگره ملی خبر کشته شدن خمیس قذافی یکی از پسران ستیزه جوی معمر قذافی که اخیرا برای جنگ علیه نیروهای دولتی وارد شهر بنی ولید شده بود، تایید شد.

سیف‌الاسلام محاکمه می‌شود

دولت لیبی اعلام کرده است که سیف الاسلام داخل لیبی محاکمه می شود و تاریخ فوریه سال آینده را نیز برای این کار تعیین کرده است.

قاتل قذافی جان سپرد

جوان ۲۰ساله‌ای که دیکتاتور لیبی را به قتل رسانده بود، پس از ربوده شدن توسط افراد ناشناس، به دلیل شدت جراحات و شکنجه‌ جان داد.

عکس:سفیر مقتول لیبی بر سر جنازهء قذافی

عکس زیر سفیر مقتول آمریکا در لیبی بر سر جنازه قذافی، دیکتاتور سابق لیبی را نشان می‌دهد.