گالیله‌سوزی دیروز و قرآن‌سوزی امروز نشانه بی‌مهری به دین است

‎مفسر قرآن کریم گفت: گالیله‌سوزی دیروز و قرآن‌سوزی امروز که متأسفانه در برخی از کلیساها رخ ‏داد، نشانه بی‌مِهری نسبت به حقایق دین است.

پاسخ کشیش دیوانه آمریکایی را در یک «مستند» می‌دهیم

کارشناس رسانه با بیان اینکه در پاسخ به کشیش دیوانه آمریکایی و تبلیغات رسانه های بیگانه در حال پیش تولید مستندی درباره یوسف ندرخانی است گفت: خوشبختانه بصورت ابتدایی نظر قوه قضاییه برای همکاری برای ساخت این مستند مثبت بوده است.

طوفان نابودی‌ صهیونیست‌ها از سوی ایران و عراق خواهد وزید

سید’حسن نصرالله’ با تاكید بر اینكه به وسیله مقاومت طرح های آمریكایی و اسراییلی بخصوص در سال 2006 و همچنین طرح خاورمیانه جدید را نابود كردیم، افزود: با حراست و پاسداری از كشور خود مقابل هر نوع مشكل و تهدیدی مقاومت و از آن حمایت خواهیم كرد.

تبرئه قرآن سوزی در قلب قانونگذاری اروپا

دادگاه قانون اساسي استراسبوگ فرد اهانت‌كننده به قرآن را كه در ماه اكتبر گذشته اقدام به سوزاندن قرآن و اهانت به اين كتاب آسماني كرده و تصاوير آن را در اينترنت پخش كرده بود، تبرئه و آزاد كرد.

کلیپ «شیطان»؛ ویدئویی که از یوتیوب حذف شد!

ویدئو کلیپ “Evil” ساخته شده در مورد روند اسلام ستیزی از کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی تا قرآن سوزی در آمریکا است که نسبت به حذف آن از یوتیوب اثدام شده است.

شعر : برخیز برادران مان را کشتند

داغی است که یک عمر سر سینه ی ماست / بغضی به گلو که سهم دیرینه ی ماست / عمری است که ما سوخته از کشمیریم / ما با شهداش یک به یک می میریم

خون رنگ برای حفظ قرآن این جاست

داغی است که یک عمر سر سینه ی ماست / بغضی به گلو که سهم دیرینه ی ماست / عمری است که ما سوخته از کشمیریم / ما با شهداش یک به یک می میریم / بیدار شده ز انقلاب است این جا / در زیر ستم، به پیچ و تاب است این‌جا

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «شیطان در برابر قرآن»

خانه کاریکاتور ایران در پی هتك حرمت به ساحت مقدس قرآن، نمايشگاهي در دو بخش كارتون و كاريكاتور با همين موضوع و با عنوان «شيطان در برابر قرآن» در روز دوشنبه، 22 شهریورماه 1389 برگزار کرد.

اعتراض نمازگزاران جمعه به هتک حرمت قرآن -2

همزمان با سراسر کشور، مردم تهران نیز در اعتراض به هتک حرمت کتاب مقدس مسلمانان بعد از اقامه نماز جمعه تظاهرات کردند.

اعتراض نمازگزاران جمعه به هتک حرمت قرآن -۱

همزمان با سراسر كشور، مردم تهران نیز در اعتراض به هتك حرمت كتاب مقدس مسلمانان بعد از اقامه نماز جمعه تظاهرات كردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.