آمریکا دشمن شماره یک بشریت است

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: آمریکا دشمن شماره یک بشریت و همچنین دشمن رشد و ترقی ایران اسلامی است.

۲۷ آبان؛ تشییع پیکر مادر شهید عباس بابایی

مراسم تشییع پیکر مطهر «فاطمه خوئینی» مادر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی با حضور عموم مردم شهید پرور قزوین سه شنبه 27 آبان ماه93 ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و پیکر آن مرحومه از امامزاده سید اسماعیل(ع) قزوین به سمت امامزاده حسین(ع) قزوین تشییع و در قطعه خانواده معظم شهدا و ایثارگران به خاک سپرده خواهد شد.

عکس: پرورش ماهی خاویار در قزوین

طرح اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از مهمترین موضوعات مورد نظر مقام معظم رهبری هم اکنون در دستور کار سازمان بسیج سازندگی قرار گرفته است.‬ در این راستا سازمان بسیج سازندگی برای پرورش ماهی خاویار، به کشاورزان قزوینی کمک کرده است.

یک مسیحی پروتستان مسلمان شد

‌یک مسیحی پروتستان اهل هلند، با حضور در دفتر نهاد رهبری دانشگاه قزوین پس از گرویدن به دین مبین اسلام و مذهب تشیع، نام اسلامی برای خود انتخاب کرد.

کنسرت مختلط زن خواننده‌ در قزوین

چندی قبل در قزوین یک خواننده زن کنسرتی را برگزار کرد که مستمعان آن به صورت مختلط زن و مرد را شامل می شدند، از آنجا که این کنسرت با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و برای آن بلیت فروشی از 15 تا 20 هزار تومان صورت گرفته بود تصمیم گرفتم در این باره از وزیر ارشاد سوال کنم.

عکس: اعدام قاچاقچی مواد مخدر در قزوین

با حکم دادستان عمومی و انقلاب قزوین یک نفر از سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر به جرم قاچاق هشت کیلوگرم هروئین صبح سه شنبه در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد. وی از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر بود که چندین بار به جرم توزیع مواد مخدر شیشه و هروئین دستگیر شده بود.

محمود احمدی‌نژاد هستم، خدمتگزار شما…

یک کاسه آش به همراه مقداری نان و سبزی خوردن برای رئیس‌جمهور آوردند که از قضا این مقدار غذای ناچیز، ناهار آقای رئیس‌جمهور بود. دکتر احمدی‌نژاد ‌پس از صرف ناهار به من گفتند آقای طاهایی چند تا شماره تلفن یادداشت کردی؟

دعوت طلاب و دانشجویان قزوین از جلیلی

بر ما واضح گردیده که در شرایط کنونی شما «اصلح» هستید و از امام خود آموخته‌ایم که باور خود را به صراحت اعلام کنیم، و بدانید دیگر جای تعلل باقی نمانده و عدم حضور شما شاید به سردرگمی جریان انقلابی در کشور بینجامد.

فراخوان جشنواره وبلاگ‌‎نویسی «روز قزوین»

جشنواره وبلاگ نویسی “روز قزوین” به مناسبت بزرگداشت روز ملی شهر قزوین، 9شهریورماه، برگزار می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.